Projekty Programy

 • Data dodania: 28.02.2011

  Nowa jakość aktywizacji w wielkopolskich ZAZ

  30 czerwca 2011 r. zakończy się realizacja projektu „Nowa jakość aktywizacji społeczno-zawodowej w wielkopolskich ZAZ" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 • Data dodania: 27.02.2011

  Projekt "Dzieło Ręki - praca bez barier"

  Fundacja Artes z Krakowa rozpoczęła realizację projektu „Dzieło Ręki - praca bez barier".

 • Data dodania: 22.02.2011

  Konkurs na najlepszy projekt wdrażający telepracę w przedsiębiorstwie

  W ramach usługi „Telepraca - nowa forma organizacji pracy w przedsiębiorstwach" organizowany jest konkurs na najlepszy projekt wdrażający telepracę w przedsiębiorstwie. Udział w nim mogą wziąć właściciele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Nagrodą główną w konkursie jest voucher o równowartości 30 tys. złotych na wyposażenie wzorcowych stanowisk...

 • Data dodania: 20.02.2011

  Pomóż sam sobie - aktywizacja niepełnosprawnych

  Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej w Poznaniu od 1 lutego 2011 r. do 31 stycznia 2012 realizuje projekt pt. „Pomóż sam sobie - promocja zatrudniania osób niepełnosprawnych".

 • Data dodania: 15.02.2011

  Punkt Aktywizacji II w Bytomiu

  Osoby niepełnosprawne intelektualnie bywają postrzegane jako niezdolne do uczenia się, samodzielnego myślenia, a co się z tym wiąże również pracy. Skutecznie te stereotypy łamie Punkt Aktywizacji II w Bytomiu, który wyszukuje odpowiednie stanowiska pracy dla osób ze znacznym i umiarkowanym upośledzeniem intelektualnym. W miejscu pracy doradcy zawodowi,...

 • Data dodania: 01.02.2011

  Informacje o projekcie „Promocja selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych w wybranych dzielnicach Warszawy"

  Projekt „Promocja selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych w wybranych dzielnicach Warszawy" powstał z inicjatywy Stowarzyszenia „Niepełnosprawni dla Środowiska EKON".

 • Data dodania: 31.01.2011

  Projekt Oddech Wiosny - Telekariera

  Stowarzyszenie WIOSNA i Fundacja Pomocy Rodzinom Chorym na Mukowiscydozę MATIO realizuje projekt Oddech Wiosny Telekariera dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.

 • Niepełnosprawność w zrownoważnonym rolnictwie: nowe podejście do szkolenia pracowników
  Data dodania: 19.01.2011

  Niepełnosprawność w zrownoważnonym rolnictwie: nowe podejście do szkolenia pracowników

  W dniach 24-26 stycznia 2011 r. w Krakowie (Hotel Campanile ul. św. Tomasza 34) odbędzie się międzynarodowa konferencja specjalistów zajmujących się rozwojem kompetencji technicznych oraz psychologicznych trenerów pracujących z osobami niepełnosprawnymi. Dnia 25. 01. 2011 (wtorek) goście konferencji w ramach „study visits" będą zwiedzać Farmę Życia w...

 • Data dodania: 10.01.2011

  Start szkoleń z Telepracy w 2011

  W styczniu 2011 roku rozpoczynają się kolejne szkolenia usługi „Telepraca - nowa forma organizacji pracy w przedsiębiorstwach" realizowanej na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu „Ogólnopolski program promocji i szkoleń dla przedsiębiorców Telepraca II". Usługa ma na celu popularyzację zatrudnienia telepracowników...

 • Data dodania: 03.01.2011

  „Zainwestuj w świat - zobacz, że warto”

  Stowarzyszenie „Środowisko dla Niepełnosprawnych Eko Salus" realizuje kolejny projekt z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu: "Zainwestuj w Świat - zobacz, że warto", współfinansowany z programu grantowego Ligi Odpowiedzialnego Biznesu.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.