Region II warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie

 • Data dodania: 04.05.2011

  Propozycje Stowarzyszenia „Bardziej Kochani"

  Konferencja „W Teatrze Życia Codziennego..." W dniu 20 maja 2011 r. odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Studenckiego Biura Wolontariatu Akademii Pedagogiki Specjalnej pod hasłem: „W teatrze życia codziennego - Twórczość, praca, sport i relacje rodzinne osób z niepełnosprawnością intelektualną". Honorowy...

 • Program E-szansa dla młodzieży z niepełnosprawnością
  Data dodania: 14.04.2011

  Program E-szansa dla młodzieży z niepełnosprawnością

  Fundacja Apostolstwa Eucharystycznego dla Dzieci Niepełnosprawnych „Dzieci-Dzieciom" w partnerstwie z Wyższą Szkołą Pedagogiczną TWP w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w V edycji programu „E - szansa" realizowanego w ramach projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia".

 • Data dodania: 13.04.2011

  Aktywizacja na Mazowszu

  Stowarzyszenie Krajowy Ruch Ekologiczno-Społeczny (KRES) z Piaseczna zaprasza osoby niepełnosprawne z terenu powiatów płońskiego, przasnyskiego i kozienickiego do udziału w projekcie aktywizacji zawodowej.

 • Data dodania: 24.03.2011

  Przyjazne muzeum

  Muzeum Powstania Warszawskiego jest pierwszą w Polsce tego typu placówką w pełni dostępną dla osób niewidomych i słabowidzących.

 • Data dodania: 08.03.2011

  Aukcja budzi do działania

  „Są dzieci, które potrzebują naszej pomocy by wrócić..."Ewa Błaszczyk(Prezes Fundacji „Akogo") Organizatorzy projektu "Obudźmy się do działania" zapraszają na aukcję charytatywną obrazów wybitnych polskich artystów:

 • Data dodania: 02.03.2011

  "Obrazy świata Downów"

  Stowarzyszenie „Bardziej Kochani", 20 marca 2011 r. w godz. 10-14 w Kinie Muranów w Warszawie organizuje przegląd filmowy pod hasłem „Obrazy świata Downów".

 • Data dodania: 01.03.2011

  Niewidomi biznesmeni - czas na własną firmę

  Osoby niewidome i słabowidzące, które stawiają sobie za cel znalezienie pracy i nie boją się wyzwania, jakim jest podjęcie własnej działalności gospodarczej mogą skorzystać z kompleksowych szkoleń, warsztatów i konsultacji.

 • Data dodania: 28.02.2011

  Rozstrzygnięcie konkursu dla szkół i wyniki projektu Stowarzyszenia EKON

  11 lutego 2011 r. zostali wybrani zwycięzcy konkursu edukacyjnego dla szkół podstawowych, przeprowadzonego w ramach projektu „Promocja selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych w wybranych dzielnicach Warszawy", który został zorganizowany przez Stowarzyszenie „Niepełnosprawni dla Środowiska EKON" przy wsparciu Stowarzyszenia Ośrodek Działań Ekologicznych...

 • Data dodania: 01.02.2011

  Informacje o projekcie „Promocja selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych w wybranych dzielnicach Warszawy"

  Projekt „Promocja selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych w wybranych dzielnicach Warszawy" powstał z inicjatywy Stowarzyszenia „Niepełnosprawni dla Środowiska EKON".

 • Wigilia z „Szalonym Wózkowiczem"
  Data dodania: 29.12.2010

  Wigilia z „Szalonym Wózkowiczem"

  „Szalony Wózkowicz", czyli Marek Sołtys, 24 grudnia zorganizował przy współpracy wolontariuszy, stowarzyszeń, restauracji kolejną akcję - Wigilię dla 40 samotnych osób z niepełnosprawnością.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.