Region II warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie

 • Data dodania: 27.02.2009

  Ścieżka edukacyjna dla osób niewidomych w Muzeum Narodowym w Warszawie

  3 grudnia 2008 roku w Muzeum Narodowym w Warszawie ogłoszono Dniem Otwartym dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.

 • Data dodania: 27.02.2009

  Koncert niepełnosprawnych artystów w Roku Herbertowskim

  Stowarzyszenie Galeria „Sztuka Niepełnosprawnych Wśród Nas" zorganizowało w listopadowe popołudniowe spotkanie z muzyką, poezją i malarstwem pod hasłem „2008 - Rok Herbertowski".

 • Data dodania: 26.02.2009

  MAZOWIECKI FESTIWAL: Wyjątkowa radość tworzenia

  Ten festiwal trwał dwa miesiące. Odbywał się już po raz siódmy, nie tylko w Warszawie, ale także innych miastach województwa mazowieckiego. Wzięło w nim udział 1200 osób niepełnosprawnych: grup twórczych oraz artystów indywidualnych. Podczas tego festiwalu nie przyznaje się nagród - liczy się jedynie uczestnictwo. Jedynym wyróżnieniem jest wytypowanie...

 • Data dodania: 26.02.2009

  ATAN 08: Rozsiewaj swój zapał...

  ...swą wiarę, swą miłość. Rozsiewaj sprawy mało ważne I rzeczy bez znaczenia... Rozsiewaj i miej ufność każde ziarnko wzbogaci maleńki skrawek ziemi.  

 • Data dodania: 26.02.2009

  „Jutrzenka” na sportowo

  Stowarzyszenie Sportowo-Rehabilitacyjne Osób Niepełnosprawnych „Jutrzenka" z Sochaczewa przysłało nam informację o zorganizowanej we wrześniu imprezie lekkoatletycznej. List zawierał też prośbę o publikację, co też niniejszym czynimy.

 • Sztuka patrzenia we Fromborku czyli wystawa rzeźby Waldemara Cichonia
  Data dodania: 18.07.2008

  Sztuka patrzenia we Fromborku czyli wystawa rzeźby Waldemara Cichonia

  Średniowieczny zespół poszpitalny zwany Szpitalem św. Ducha we Fromborku to miejsce niezwykłe. I w tym szczególnym miejscu zorganizowana została magiczna wystawa. W odnowionych wnętrzach obiektu należącego do Muzeum Mikołaja Kopernika zobaczyć można 26 prac elbląskiego rzeźbiarza Waldemara Cichonia.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.