Region III lubuskie, wielkopolskie, łódzkie

 • Data dodania: 07.06.2012

  Spotkanie sieciujące ZAZ

  Otwarta dyskusja, wielkie zaangażowanie i konkretne rezultaty - tak można podsumować I Ogólnopolskie Spotkanie Sieciujące Zakładów Aktywności Zawodowej. Zostało ono zainicjowane i zorganizowane przez wielkopolskie Zakłady Aktywności Zawodowej oraz Fundację im. Królowej Polski św. Jadwigi w Dymaczewie pod Poznaniem. Udział wzięło ponad 60 osób z...

 • Data dodania: 04.06.2012

  Rejsy i szkolenia żeglarskie SŻN „Keja"

  Zarząd Stowarzyszenia Żeglarzy Niepełnosprawnych „Keja" z Łodzi informuje, że będą realizowane następujące projekty finansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych:

 • Data dodania: 30.05.2012

  Twórcze warsztaty z arteterapii

  Do udziału w projekcie Arteterapia drogą do integracji Fundacja im. Dr. Piotra Janaszka Podaj Dalej zaprasza grupę łącznie 200 uczestników. Projekt skierowany jest do: wolontariuszy, terapeutów zajęciowych oraz opiekunów na co dzień aktywnie zaangażowanych w pracę z osobami niepełnosprawnymi.

 • Data dodania: 20.05.2012

  Konkurs ,,Wielkopolska Otwarta dla Niepełnosprawnych" rozstrzygnięty!

  18 maja 2012 r. w siedzibie TVP Poznań odbyła się uroczysta Gala drugiej edycji Konkursu "Wielkopolska Otwarta dla Niepełnosprawnych".

 • Data dodania: 25.04.2012

  Turniej w kręgle i cymbergaja w Kaliszu

  24 kwietnia br. w Centrum Rozrywki „Amnezja" w Kaliszu odbył się III Turniej Kręglarski i Cymbergaja dla Osób Niepełnosprawnych. Wzięło w nim udział ponad 60 zawodników z placówek rehabilitacyjnych z Wielkopolski: warsztatów terapii zajęciowej w Kaliszu, w Ostrowie Wlkp., Przygodzicach, Doruchowie, Odolanowie, Pisarzowicach, Kuźnicy Grabowskiej...

 • Data dodania: 24.04.2012

  Run of Spirit - Bieg Na Tak

  Dnia 21 kwietnia 2012 r. na Jeziorem Maltańskim w Poznaniu odbyła sie pierwsza w Polsce edycja biegu Run of Spirit zorganizowana przez Stowarzyszenie Na Tak. W biegu wzięło udział ok. 900 uczestników pełnosprawnych i niepełnosprwnych z całej Polski i z zagranicy.

 • Data dodania: 04.03.2012

  „Wsparcie Osób z Autyzmem II" w Wielkopolsce

  Stowarzyszenie ProFUTURO poszukuje uczestników do nowego projektu pt. „Wsparcie Osób z Autyzmem II".

 • Data dodania: 19.02.2012

  Walentynkowy wieczór w... schronie

  Większość czytelników portalu Magazynu „Nasze Sprawy" zapewne nie kojarzy terminu Schron Kultury „Europa". W Poznaniu jest takie zadziwiające miejsce przy ul. Rolnej 24.

 • Walentynki w Kaliszu
  Data dodania: 14.02.2012

  Walentynki w Kaliszu

  W dniu 7 lutego br. w restauracji "Margo" odbyła się po raz kolejny integracyjna zabawa walentynkowa, w której udział wzięło około 160 osób niepełnosprawnych z placówek rehabilitacyjnych z Kalisza i sąsiednich powiatów.

 • Data dodania: 09.01.2012

  Projekt „Recepta na zmianę" w Wielkopolsce

  Biuro Doradztwa Inwestycyjnego Europejczyk zaprasza organizacje pozarządowe skupiające osoby niepełnosprawne do współpracy w projekcie „Recepta na zmianę".


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.