Region III lubuskie, wielkopolskie, łódzkie

 • Data dodania: 24.04.2012

  Run of Spirit - Bieg Na Tak

  Dnia 21 kwietnia 2012 r. na Jeziorem Maltańskim w Poznaniu odbyła sie pierwsza w Polsce edycja biegu Run of Spirit zorganizowana przez Stowarzyszenie Na Tak. W biegu wzięło udział ok. 900 uczestników pełnosprawnych i niepełnosprwnych z całej Polski i z zagranicy.

 • Data dodania: 04.03.2012

  „Wsparcie Osób z Autyzmem II" w Wielkopolsce

  Stowarzyszenie ProFUTURO poszukuje uczestników do nowego projektu pt. „Wsparcie Osób z Autyzmem II".

 • Data dodania: 19.02.2012

  Walentynkowy wieczór w... schronie

  Większość czytelników portalu Magazynu „Nasze Sprawy" zapewne nie kojarzy terminu Schron Kultury „Europa". W Poznaniu jest takie zadziwiające miejsce przy ul. Rolnej 24.

 • Walentynki w Kaliszu
  Data dodania: 14.02.2012

  Walentynki w Kaliszu

  W dniu 7 lutego br. w restauracji "Margo" odbyła się po raz kolejny integracyjna zabawa walentynkowa, w której udział wzięło około 160 osób niepełnosprawnych z placówek rehabilitacyjnych z Kalisza i sąsiednich powiatów.

 • Data dodania: 09.01.2012

  Projekt „Recepta na zmianę" w Wielkopolsce

  Biuro Doradztwa Inwestycyjnego Europejczyk zaprasza organizacje pozarządowe skupiające osoby niepełnosprawne do współpracy w projekcie „Recepta na zmianę".

 • Data dodania: 28.11.2011

  Projekt WAZON - Wzrost Aktywności Zawodowej Osób Niepełnosprawnych

  Projekt WAZON, realizowany w Wielkopolsce w ramach PO KL, opiera się na rozwijaniu i wzmacnianiu dwóch, bardzo ważnych w życiu człowieka, aspektów - edukacji i pracy zawodowej. Edukacja stwarza możliwość niezależności i uczestnictwa w życiu społecznym i zawodowym. Praca jest natomiast aktywnością ważną dla każdego dorosłego człowieka - stanowi źródło...

 • Data dodania: 16.11.2011

  Wielkopolski jubileusz 50-lecia sportu

  W 2011 roku przypada jubileusz 50-lecia polskiego sportu osób niepełnosprawnych zapoczątkowanego w 1961 roku w Wielkopolsce.

 • Data dodania: 13.10.2011

  „Krowa" kreuje rozwój i aktywizuje

  Stowarzyszenie Środowisko dla Niepełnosprawnych Eko Salus realizuje projekt „Krowa - Kreowanie Rozwoju Osobistego Wspieranego Aktywnie". Oferuje także pracę tymczasową we współpracy z firmą "Synergia". Natomiast ze sporym sukcesem realizowało zakończony już projekt „Trener Pracy - Centrum Zatrudnienia Wspomaganego w Wielkopolsce".

 • Data dodania: 02.10.2011

  Diagnostyka i terapia dzieci z dysleksją i ADHD

  BIOMED Centrum diagnostyki i neuroterapii zaprasza na otwarte seminarium dydaktyczne „Innowacje w psychologii i pedagogice. Nowe sposoby diagnostyki i terapii dzieci z dysleksją i ADHD"

 • Data dodania: 27.09.2011

  "Pomagając innym, pomagamy sobie"

  Okręg Wielkopolski Polskiego Związku Niewidomych dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu realizuje projekt "Pomagając innym, pomagamy sobie".


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.