Edukacja

 • Data dodania: 13.08.2008

  Książkowa oferta z Kluczem

  Osoby niewidome i słabowidzące są wiernymi czytelnikami książek mówionych wydawanych tradycyjnie na kasetach i płytach CD. Fundacja Klucz, zajmująca się promowaniem edukacji i czytelnictwa osób niepełnosprawnych wzrokowo, wydaje książki w nowym formacie multimedialnym Daisy.

 • Data dodania: 13.08.2008

  W EdukON-ie bez zmian

  Rok temu napisałem bardzo krytyczny artykuł o projekcie EdukON-on line. Zarzucałem realizatorom brak działania i jasno określonych kryteriów dla uczestników przygotowywanych szkoleń. Niedawno odbyło się spotkanie, na którym okazało się iż niewiele zostało zrobione. A kursanci czekają.

 • Wyzwolić radość i postawy twórcze
  Data dodania: 23.07.2008

  Wyzwolić radość i postawy twórcze

  „Mamy prawo do szczęścia - szczęście to jest brać i dawać" - słowami Jana Pawła II rozpoczęto konferencję metodyczno-naukową, skierowaną do nauczycieli, pedagogów, terapeutów i psychologów pod hasłem: „Każdy może osiągnąć sukces".

 • Data dodania: 22.07.2008

  Zobacz czego nie widzisz

  Na zaproszenie Polskiego Związku Niewidomych gościł w Warszawie prezes Światowej Unii Niewidomych dr William Rowland, który 28 kwietnia, podczas konferencji „Zobacz czego nie widzisz" w siedzibie PZN zapoznał się z działaniami podejmowanymi na rzecz osób niewidomych.

 • Data dodania: 18.04.2008

  Nabór do szkoły policealnej w CKiR w Konstancinie

  Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Sp. z o.o. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Konstancinie-Jeziornie 05-510, ul. Gąsiorowskiego 12/14


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.