Sport i turystyka

 • VI Spotkania Integracyjne w Łasinie
  Data dodania: 21.07.2008

  VI Spotkania Integracyjne w Łasinie

  Po raz szósty, z inicjatywy Fundacji „Ochrona Zdrowia i Rehabilitacja Niepełnosprawnych" oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Łasinie, 16-17 maja spotkali się uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej z województw kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Celem imprezy, pod patronatem marszałka województwa kujawsko-pomorskiego, było zarówno...

 • X Sztafeta Osób Niepełnosprawnych po Europie
  Data dodania: 21.07.2008

  X Sztafeta Osób Niepełnosprawnych po Europie

  Ekipy z Kalisza i Przygodzic podczas biegu Dzięki dofinansowaniu z PFRON oraz z Ministerstwa Sportu, w tegorocznym, X Biegu sztafetowym osób niepełnosprawnych po Europie mogły wziąć aż dwie ekipy z Wielkopolski - było to 14 osób niepełnosprawnych z placówek rehabilitacyjnych działających przy Fundacji Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych „Miłosierdzie" w...

 • Jubileuszowe regaty
  Data dodania: 21.07.2008

  Jubileuszowe regaty

  X Regaty o Puchar Prezesa Spółdzielni DOMENA w Bielsku-Białej, które odbyły się 7 czerwca 2008 r. tradycyjnie na Jeziorze Żywieckim przebiegały według niestandardowego scenariusza, częściowo napisanego przez naturę.

 • DNI INTEGRACJI W KRAKOWIE – Show nie tylko sportowy
  Data dodania: 18.07.2008

  DNI INTEGRACJI W KRAKOWIE – Show nie tylko sportowy

  Kolejnym dniem Ogólnopolskich Dni Integracji „Zwyciężać mimo wszystko", zorganizowanych w Krakowie przez Fundację Anny Dymnej Mimo Wszystko był dzień sportu. W niedzielę, 15 czerwca Rynek został zaanektowany przez niepełnosprawnych sportowców, którzy zaprezentowali największy w kraju show - dyscyplin, umiejętności i hartu ducha.

 • SILESIA CUP 2008, czyli basket na wózkach
  Data dodania: 18.07.2008

  SILESIA CUP 2008, czyli basket na wózkach

  W Katowicach, w przedostatni weekend czerwca, rozegrany został III Międzynarodowy Turniej Koszykówki na Wózkach SILESIA CUP.

 • Szabla Kilińskiego po raz ósmy
  Data dodania: 18.07.2008

  Szabla Kilińskiego po raz ósmy

  Zakończyły się trwające od 4 do 6 lipca w Warszawie zmagania zorganizowanego przez Integracyjny Klub Sportowy już po raz ósmy Pucharu Świata w szermierce niepełnosprawnych „Szabla Kilińskiego". Był to ostatni i najważniejszy turniej przed zbliżającymi się Igrzyskami Paraolimpijskimi w Pekinie.

 • Data dodania: 19.04.2008

  Kolejny test daty


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.