Data dodania: 03.08.2017

Wybierz drugą finalistkę Miss Wheelchair World z Polski

Ruszyło głosowanie na drugą finalistkę Miss Wheelchair World 2017, która już 7. października wspólnie z Adrianną Zawadzińską – Miss Polski na Wózku 2016 będzie reprezentowała nasz kraj w tym wyjątkowym konkursie piękności.

Wybory Miss Wheelchair World 2017 to nowatorskie na skalę światową wydarzenie, w trakcie którego zostanie wybrana najpiękniejsza kobieta na świecie poruszająca się za pomocą wózka inwalidzkiego w myśl zasady "beautynolimits".

Projekt ma zmieniać wizerunek postrzegania kobiet z niepełnosprawnością, łamać stereotypy, poglądy i walczyć z dyskryminacją kobiet z niepełnosprawnością, nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

W Finale Miss Wheelchair World 2017 może wziąć udział maksymalnie 25 kandydatek z całego świata. Gala Finałowa, w trakcie której poznamy najpiękniejszą kobietę na świecie poruszającą się za pomocą wózka, odbędzie się 7. października w Arenie Ursynów w Warszawie i zostanie poprzedzona specjalnymi Warsztatami Miss.

Polskę będzie reprezentowała Adrianna Zawadzińska – Miss Polski na Wózku 2016 obok której pojawi się... No właśnie kto? Na przestrzeni lat 2013-2016 w finale konkursu Miss Polski na Wózku wzięło udział aż 46 cudownych kobiet, spośród których Fundacja Jedyna Taka nie jest w stanie sama wybrać drugiej finalistki, dlatego też uruchomione zostało głosowanie i to internauci dokonają wyboru.

Gorąco zachęcamy do wybrania tylko tej jednej spośród finalistek konkursu Miss Polski na Wózku z lat 2013-2016 i oddania swojego głosu!

Link do głosowania: http://jedyna-taka.pl/2,uczestniczki.html

Głosować można zarówno za pośrednictwem E-MAIL jak i SONDY SMS. Na każdą finalistką można oddać jeden głos dziennie.

Głosując e-mailowo należy podać swój adres e-mail i potwierdzić głos klikając link w otrzymanym mailu (czasami trafia do spamu).

Głosując SMS-owo otrzyma się numer potwierdzający głos. Nie należy nic z nim robić, samo wysłanie SMS-a jest równoznaczne z oddaniem głosu.

Głosowanie potrwa do 18. sierpnia.

Raz jeszcze zachęcamy do zapoznania się z profilami kandydatek i oddania głosu na swoją faworytkę!

Regulamin głosowania dostępny jest na stronie http://jedyna-taka.pl/.

Organizatorem konkurus Miss Wheelchair World 2017 jest Fundacja Jedyna Taka i Miasto Stołeczne Warszawa. Obecni partnerzy złoci Quickie Wheelchairs i SOD - Paweł Janiszewsi, pozostali partnerzy: Savicky, Hairmate, Rafcar, Stricker, superoslony.pl, Nowa Scena, Stołeczna Estrada, Asdon, JWP Rzecznicy Patentowi. Projekt wspierają także obecni partnerzy Fundacji Jedyna Taka, a są nimi Quickie Wheelchairs, SOD - Paweł Janiszewski, Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o., Polski HR - A-Trybut S.A. Agencja zatrudnienia osób niepełnosprawnych i Nipplex. Makijaż zapewni Douglas, a nocleg Hotel Raddison Blu Sobieski.
pr
Data publikacji: 03.08.2017 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.