Data dodania: 04.10.2017

Gala Miss Wheelchair World 2017 już wkrótce!

Podczas pierwszych na świecie wyborów Miss Wheelchair World 2017, 24 dziewczyny z całego świata staną do rywalizacji o koronę najpiękniejszej. Od rówieśniczek odróżnia je to, że poruszają się na wózkach. Łączy zaś piękno, siła i wiara, że to właśnie w ich ręce trafi prestiżowe wyróżnienie.

Uroczysta gala
Pierwsze wybory Miss Wheelchair World 2017 odbędą się w sobotę, 7 października o godz. 19.00, w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122 w Warszawie. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach. Aby zapewnić wszystkim gościom możliwość aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu, podczas gali będzie także tłumaczenie na polski i międzynarodowy język migowy oraz pętla indukcyjna i audiodeskrypcja na żywo.

Zarezerwuj bilet na wydarzenie
Na stronie www.misswheelchairworld.com został uruchomiony system bezpłatnej rezerwacji biletów na Galę Finałową. Aby zarezerwować bilet trzeba wypełnić formularz znajdujący się na stronie i potwierdzić dokonanie rezerwacji naciskając wyślij.
Na podany w rezerwacji adres mailowy wysłany zostanie link generujący bilet. Liczba biletów na Galę Finałową jest ograniczona. O przyznaniu zaproszenia decyduje kolejność dokonanych i potwierdzonych rezerwacji. Bilet należy zabrać ze sobą na Galę Finałową (w formie wydrukowanej lub zapisany na telefonie/tablecie).

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz profile uczestniczek konkursu dostępne są na stronie www.misswheelchairworld.com oraz na facebooku https://www.facebook.com/MissWheelchairWorld.

Zobacz galerię...
pr, zdjęcia pochodzą z warsztatów, w których uczestniczyły kandydatki na Miss
Data publikacji: 04.10.2017 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.