Data dodania: 26.10.2017

„SuperLudzie" kolejnym nowym programem Super Polsatu

SuperLudzie" to seria dokumentów przedstawiająca osoby z niepełnosprawnością której emisję rozpocznie się w niedzielę, 12 listopada. Twórcy programu towarzyszą bohaterom z kamerą, obserwując ich codzienne życie oraz pasje, którym się poświęcają i wkładają w nie całą swoją energię.

Widzowie poznają bliżej m.in. Sylwię Gajewską, która choruje na artrogrypozę, zwaną też wrodzoną sztywnością stawów. Sylwia pomimo swoich codziennych zmagań jest modelką oraz założycielką pierwszej w Polsce agencji dla niepełnosprawnych modelek i modeli.

W programie wystąpią również: Iwona Cichosz - Miss Świata Głuchych oraz finalistka programu „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami", Rafał Gręźlikowski - podróżnik po amputacji nogi, który zwiedza świat na rowerze, poszukując ruin zamków oraz Bartosz Ostałowski - jedyny na świecie kierowca wyścigowy po amputacji obydwu rąk.

Gospodarzem audycji jest Maciej Dowbor.

Dokumentalną serię „SuperLudzie" na antenie Super Polsatu będzie można oglądać w niedziele o godz. 11.00 i 17.00, począwszy od 12 listopada 2017 roku. Super Polsat to nowy kanał, który 2 stycznia br. w naziemnej telewizji cyfrowej zastąpił Polsat Sport News. Jego średni udział w pierwszym półroczu br. wyniósł 0,72 proc.

pr
Data publikacji: 26.10.2017 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.