Data dodania: 01.06.2018

„Dziennikarskie Koziołki” – wyróżnienie dla Karoliny Kasprzak!

22 maja na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza rozstrzygnięto plebiscyt „Dziennikarskie Koziołki” na najlepszych dziennikarzy Poznania oraz województwa wielkopolskiego. Organizatorem plebiscytu jest Wielkopolski Oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy RP. W tym konkursie nagrody przyznają dziennikarzom dziennikarze.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wyróżniona statuetką w kształcie pióra oraz certyfikatem nagrody „Dziennikarskie Koziołki 2018” została współpracująca z magazynem i portalem „Nasze Sprawy” Karolina Kasprzak, zastępca redaktora naczelnego ukazującego się w Poznaniu miesięcznika „Filantrop Naszych Czasów”.

Laureatka publikuje artykuły z zakresu problematyki rehabilitacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami. Mimo pracy etatowej znajduje czas na aktywność społeczną – udziela się m.in. w Powiatowej Społecznej Radzie ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Poznańskim, współpracuje również z Miejską Radą Seniorów w Poznaniu i Wielkopolską Jednostką Wojewódzką Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym. Interesuje się zagadnieniem protetyki słuchu.

Jest osobą niezwykle wrażliwą i otwartą na potrzeby drugiego człowieka. Dziennikarstwo to jej pasja. W 2017 roku otrzymała tytuł „Dziennikarz bez barier” w konkursie „Lodołamacze” w swoim regionie oraz nagrodę rektora Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu w konkursie dziennikarskim „Znaki Dobra”.

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst i fot. Redakcja „Filantrop Naszych Czasów”

Zobacz galerię...

Data publikacji: 01.06.2018 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.