Data dodania: 08.06.2018

Ruszyła rekrutacja na Miss i Mistera Polski na wózku 2018!

Fundacja Jedyna Taka, organizator konkurs wraz z gospodarzem miastem stołecznym Warszawa zaprasza do zgłoszeń do konkursu. Już od dziś rusza rekrutacja do konkursu Miss i Mister Polski na wózku.

Do 15 lipca 2018 r. czekamy na Twoje zgłoszenie. Jeśli jesteś osobą poruszającą się na wózku, masz ukończone 18 lat, chcesz przeżyć przygodę, poznać nowych ludzi a dodatkowo promować pozytywny wizerunek osób z niepełnosprawnością ten konkurs jest dla Ciebie!

Poszukujemy już po raz piąty Miss Polski na wózku następczyni Adrianny Zawadzińskiej oraz po raz pierwszy zapraszamy Panów do konkursu Mister Polski na wózku. 

Spośród zgłoszonych kandydatur, publiczność za pomocą głosowania mail/sms wybierze finałową dwunastkę: sześć Pań i sześciu Panów, których na początku września zaprosimy na tygodniowe, bezpłatne warsztaty w Warszawie. Już 8 września w godzinach wieczornych poznamy wybraną przez jury najpiękniejszą parę wózkowiczów w edycji 2018.

Już teraz wejdź na stronę www.jedyna-taka.pl, zakładka rekrutacja, zapoznaj się z dokumentami zgłoszeniowymi i aplikuj swoją kandydaturę. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 15 lipca.

Dołącz do konkursu! Zostań nową Miss Polski na wózku! Pomóż nam wybrać pierwszego w historii Mistera Polski na wózku. W razie pytań pisz do nas na biuro@jedyna-taka.pl

Info: Jedyna Taka, oprac. sza

Data publikacji:  08.06.2018 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.