Data dodania: 28.11.2018

55 lat minęło jak jeden dzień...

W gościnnych progach Muzeum Monet JPII Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Częstochowie świętowało jubileusz 55-lecia swojego istnienia.

Podczas uroczystej Gali spotkali się podopieczni, przyjaciele, przedstawiciele samorządów i instytucji oraz sponsorzy Stowarzyszenia.

Jak zawsze w wyśmienitej formie Irek Bieleninik brawurowo poprowadził wspólne świętowanie.

Stowarzyszenie miało zaszczyt wręczyć kilkadziesiąt statuetek, które były skromnym podziękowaniem dla niezawodnych przyjaciół, którzy ich wspierają.
Goście z zainteresowaniem obejrzeli premierę spektaklu "Teatru Najwyższej Próby", po którym aktorzy- podopieczni Stowarzyszenia zostali nagrodzeni owacyjnymi brawami.

Na ręce Stowarzyszenia przekazano także wiele listów gratulacyjnych i kwiatów, niespodzianką był prezent od gospodarza, unikatowy medalion z podobizną św. JPII.

Wspaniały głos Moniki Kuszyńskiej wzruszał wszystkich obecnych, którzy byli zachwyceni koncertem gwiazdy.

Zobacz galerię...

Gabriela Knapik / PFRON, fot: PSONI Częstochowa

Data publikacji: 28.11.2018 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.