Data dodania: 21.03.2019

Rozpoczęła się 10. edycja akcji „Doradcy Podatkowi Niepełnosprawnym"

W pierwszy dzień wiosny, 21 marca ruszyła w Katowicach kolejna edycja akcji „Doradcy Podatkowi Niepełnosprawnym", która potrwa do 25 kwietnia. We wtorki i czwartki, w godzinach od 9.00 do 15 doradcy podatkowi ze Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych będą prowadzili bezpłatne konsultacje z zakresu ulg i uprawnień podatkowych przysługujących osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom.

Doradcy podatkowi będą dyżurować pod telefonem komórkowym 513 152 218, pod którym osoby z niepełnosprawnością mogą uzyskać informacje o przysługujących im ulgach i uprawnieniach podatkowych. Na życzenie doradca podatkowy będzie oddzwaniał na własny koszt.

„Doradcy Podatkowi Niepełnosprawnym" to dziesiąta, jubileuszowa edycja akcji organizowanej przez Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Krajową Izbę Doradców Podatkowych – Oddział Śląski. Wydarzenie zostało objęte patronatem marszałka województwa śląskiego - Jakuba Chełstowskiego.

pr

Data publikacji: 21.03.2019 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.