Decathlon w branży wózków

W Lublinie pod koniec marca br. otwarto Centrum Wózków Inwalidzkich (CWI) w nowej lokalizacji – największy w Europie sklep z wózkami inwalidzkimi. W CWI można zapoznać się z bogatą ofertą a także liczyć na bezpłatną pomoc specjalisty w wypełnianiu wniosków do różnych instytucji wspomagających finansowanie zakupu tego typu sprzętu.

Klient może wjechać samochodem do środka i zostanie mu zaproponowany odpowiedni osprzęt wspomagający jazdę samochodem, a także sprzęt dla opiekunów, który pomoże przenieść osobę z wózka na fotel pasażera.

Sprzęt można przetestować na miejscu. Zainteresowani zakupem mogą skorzystać ze sprzedaży ratalnej. Oferta CKI obejmuje sprzęt renomowanych producentów i jest bardzo szeroka. Znajduje się tam m.in. sprzęt rehabilitacyjny, medyczny, wypożyczalnia sprzętu czy serwis. Wśród producentów polskich jak i zagranicznych znajdują się m.in. Meyra Ortopedia, Otto Bock, GTM Mobil, Patron, Jenx,Vermeiren, Noel, Medical Challenge Group Polska, MDH, Akces-Med, Hoggi, Lignuma, Bledsoe, Ormesa, Aircast, DonJoy, Townsend, Reh4Mat, Thuasne, Mueller, Erhem, Ossur, Neox.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie, oceniane jest jego schorzenie i potrzeby. W miłej atmosferze można porozmawiać ze specjalistami czy fizjoterapeutami.

Ambasador CWI, były żużlowiec Krzysztof Cegielski, nazwał to miejsce „Decathlonem w branży wózków inwalidzkich”.

Więcej informacji na stronie https://centrumwozkow.eu/ .

kat/, fot. fanpage CKI

Data publikacji: 31.03.2021 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również