Do 31 sierpnia przedłużono termin składania ofert na świadczenie usług asystenckich

Trwa konkurs w ramach programu „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami” edycja 2020-2021, dedykowany organizacjom pozarządowym. Przedłużono termin składania ofert przez uprawnione podmioty do 31 sierpnia 2020 r. (decyduje data wpływu). Pierwotny termin był do dnia 7 sierpnia 2020 r.

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert nastąpi w terminie do dnia 30 września 2020 r. Pierwotny termin był do dnia 7 września 2020 r.

Celem programu jest rozpowszechnienie usługi asystenta, który wesprze osoby z niepełnosprawnością w wykonywaniu codziennych czynności (np. zakupy, dojazdy do pracy, szkoły, przychodni, urzędu, kina, odwiedziny u znajomych). Będzie także cennym wsparciem dla tych osób w ramach integracji społecznej, w tym uczestnictwa w życiu lokalnym ( np. w wydarzeniach społecznych, kulturalnych, rozrywkowych, edukacyjnych, czy sportowych).

Więcej na temat konkursu: http://naszesprawy.eu/aktualnosci/asystent-osobisty-osoby-z-niepelnosprawnosciami-organizacje-pozarzadowe-do-7-sierpnia-moga-skladac-oferty-w-konkursie/

rhr/, fot. freepik.com

Data publikacji: 31.07.2020 r

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również