Data dodania: 13.06.2017

Pora na Muzyczną Kuźnię

Emocje po Przeglądzie "Dotyk Dźwięku" jeszcze nie ostygły, a Fundacja Wygrajmy Razem z Dąbrowy Górniczej już szykuje się do realizacji kolejnego projektu. Tym razem jest to druga edycja warsztatów wokalnych, dla tych, którzy mogą, a przede wszystkim chcą kształcić lub doszlifować swój warsztat wokalny.

W projekcie uczestniczyć będzie sześcioro artystów, a ich instruktorami będą dwie młode i niezwykle utalentowane instruktorki: Klaudia Borczyk i Aneta Leńska. Łukasz Baruch, przes fundacji poznał je kilka lat temu na festiwalu "Zaczarowanej Piosenki", w którym podobnie jak one brał udział.

Wygrajmy Razem wspiera talenty osób z niepełnosprawnością nie tylko poprzez ich udział w koncertach. Wspiera również aktywność zawodową artystów z własnego środowiska, bo wie jak trudno jest im przebić się, zyskać popularność i móc potraktować swoją pasję jako sposób na życie. Stąd jeżeli mamy w środowisku utalentowane i doświadczone instruktorki - nie musimy szukać gdzie indziej.

Warsztaty pod tytułem "Muzyczna Kuźnia" realizowane będziemy w dniach 26 czerwca-02 lipca na terenie bazy noclegowo-wypoczynkowej EUROCAMPING w Dąbrowie Górniczej (dzielnica Błędów).

Efekty warsztatów adepci sztuki wokalnej zaprezentują podczas koncertu finałowego, który odbędzie się w dniu 1 lipca w dąbrowskiej dzielnicy Okradzionów. Oprócz uczestników warsztatów w koncercie wezmą udział także instruktorki i pracownicy Fundacji "Wygrajmy Razem". W roli akompaniatora znany z przeglądów "Dotyk Dźwięku" zespól ECHOTOWN.

Zapraszamy!

pr

Data publikacji: 13.06.2017 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.