Data dodania: 19.09.2017

Warsztaty teatralno-dramowe i fotograficzne

Fundacja Kultury bez Barier zaprasza niewidomych i słabowidzących na warsztaty teatralne w ramach projektu Conradoteka dla wszystkich!, w trakcie których wspólnie przygotujemy niezapomniane przedstawienie pod czujnym okiem prowadzącej Grażyny Kopeć, aktorki i performerki.

Zachęcamy szczególnie wszystkich wahających się i niepewnych swych talentów aktorskich. Mamy nadzieję, że wspólna zabawa obudzi w każdym uczestniku sceniczne powołanie.
Warsztaty odbywać się będą w tyflogalerii (ul. Konwiktorska 7) w czwartki o godzinie 17.30, a pierwsze spotkanie już 28 września.
Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy.
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: monika@kulturabezbarier.org

Tym samym, przypominamy również, że wciąż trwają zapisy na warsztaty fotograficzne, które także są w realizowane w ramach projektu Conradoteka dla wszystkich! Warsztaty w Bemowskim Centrum Kultury (Górczewska 201) odbędą się w dniach 30.09.-01.10. (sobota i niedziela). Zgłoszenia na bezpłatne warsztaty przyjmowane są pod adresem ola@kulturabezbarier.org . Zajęcia będą prowadzone w Polskim Języku Migowym, z tłumaczeniem na język foniczny.

Serdecznie zapraszamy!
Info: Fundacja Kultury bez Barier
Data publikacji: 19.09.2017 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.