Data dodania: 02.06.2017

Wystawa „Nasz kolorowy świat”

W dniach od 1 do 30 czerwca, Fundacja REPI serdecznie zaprasza na wystawę prac, wykonanych przez uczestników prowadzonego przez nią Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła w Tarnowie pod tytułem „Nasz kolorowy świat".

Wystawa jest zbiorem prac malarskich, wyrobów rękodzielniczych i biżuterii, które przyciągają różnorodnością form i bogactwem kolorów. Obrazy o różnej tematyce, wykonane w różnych technikach plastycznych zawierają całą paletę barw, są przejawem nieskrępowanej wyobraźni i wrażliwości twórców. Zobaczmy kolorowy świat widziany oczami uczestników tej placówki i spróbujmy odnaleźć w nim siebie i swój kawałek nieba.

Pejzaże, portrety i abstrakcyjne kompozycje, przykuwają uwagę i odzwierciedlają nastroje autorów, ich tęsknoty, marzenia i tajemnice, które tak naprawdę są bliskie nam wszystkim. Bogaty wybór biżuterii, niepowtarzalnie zdobione przedmioty użytku codziennego i różne bibeloty z pewnością zainteresują tych, którym w duszy gra i którzy w otaczającym nas świecie szukają piękna i oryginalności.

Wszystkich zainteresowanych pracą twórczą tych artystów z niepełnosprawnością, tych, którzy ich wspierają i którzy jeszcze ich nie znają Fundacja REPI zaprasza na wernisaż wystawy, który odbędzie się 6 czerwca o godzinie 13.00 w Galerii Aniołowo w Tarnowie, przy ulicy Żydowskiej 2.

pr

Data publikacji: 02.06.2017 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.