Data dodania: 02.11.2017

Koncert Dziecięcej Orkiestry Onkologicznej już wkrótce!

11. koncert Fundacji ISKIERKA "Mój jest ten czas!", odbędzie się 26 listopada o godzinie 17:00 w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Razem z Dziecięcą Orkiestrą Onkologiczną wystąpi NEXTBAND, czyli chór pracowników firmy Nexteer Automotive pod batutą Karoliny Sutt.

Na scenie nie zabraknie gwiazd. Artystą, który przyjął zaproszenie jest Miuosh, katowicki raper, kompozytor i producent muzyczny. Muzyk dał się poznać szerszej publiczności koncertem z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia pod batutą Jimka łamiąc stereotypy o muzyce hip-hop.

Kobiecy głos, wrażliwość i delikatność reprezentuje zjawiskowa Natalia Grosiak, wokalistka Mikromusic. Razem z Miuoshem stworzą mieszankę stylów, która jednak świetnie się uzupełnia.

Wokalista, multiinstrumentalista, autor tekstów, kompozytor i aranżer, znany na Youtube ze swoich "Klejnut" czyli CeZik, także dołącza w tym roku do naszego iskierkowego szaleństwa. Pierwszy raz zaprezentuje koncertowo swój projekt NutkoSfera, który zachwyci wszystkie dzieciaki.

Ponadto na scenie wystąpią Michał Kuzimski (piano), Bartłomiej Sutt (instrumenty perkusyjne) oraz studenci specjalności musical Akademii Muzycznej w Łodzi: Martyna Henke, Kacper Janaszek, Marta Kosiorek, Beata Rzeźnik, Tomasz Wojtan.

Za choreografię, jak co roku, odpowiada Katarzyna Rybok, a wizualizacje realizuje Piotr Jóźwiak. Koncert poprowadzi Mirosław Neinert, a całe to muzyczne szaleństwo możliwe jest dzięki dyrektorowi artystycznemu Piotrowi Suttowi.
em
Data publikacji: 02.11.2017 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.