Data dodania: 15.03.2018

Do 25 marca przedłużono eliminacje do Festiwalu Zaczarowanej Piosenki!

Na prośbę bardzo wielu osób z niepełnosprawnością, które kochają śpiew, przedłużono termin nadsyłania zgłoszeń do 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki do 25 marca.

Jest jeszcze szansa. Hanna Banaszak, Maria Sadowska, Krystyna Prońko, Krzysztof
Cugowski, Adam Nowak i Łukasz Łyczkowski czekają na Was. Jeśli chcecie spełnić swoje muzyczne marzenia, wziąć udział w warsztatach muzycznych i zaśpiewać w telewizji z wielkimi gwiazdami, wystartujcie w naszym konkursie. To może być niezapomniana przygoda!

Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych: dziecięcej (10-16 lat) oraz młodzieży i dorosłych (powyżej 16. roku życia). Ze wszystkich osób, które, do 25 marca 2018 r., nadeślą zgłoszenie oraz nagraną przez siebie – na płytę dvd – dowolną polską piosenkę, jury wybierze 32 szczęśliwców. Wystąpią oni w koncercie półfinałowym naszego Festiwalu, w warszawskich Łazienkach. 12 osób, które zaprezentują się najlepiej, otrzyma zaproszenie na warsztaty wokalne do Krakowa. Potem, na Rynku Głównym, walczyć będą o cenne nagrody. Przebieg festiwalowych zmagań relacjonować będzie telewizyjna „Dwójka”.

Jak co roku najlepsi otrzymają Statuetki Zaczarowanego Ptaszka oraz stypendia finansowe na rozwój talentu wokalnego.

Jeśli kochasz śpiewać, rozwijasz swoją pasję i nie wyobrażasz sobie życia bez muzyki, weź udział w naszym ogólnopolskim konkursie!

Festiwal Zaczarowanej Piosenki to wspólne przedsięwzięcie Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Telewizji Polskiej SA, realizowane przy wsparciu Narodowego Centrum Kultury i PFRON. Festiwal opieką artystyczną otacza Irena Santor.

Patronat Honorowy nad Festiwalem roztacza Małżonka Prezydenta RP – Agata Kornhauser Duda.

Na zgłoszenia czekamy do 25 marca 2018 r. pod adresem:
Festiwal Zaczarowanej Piosenki
Telewizja Polska SA
ul J. P. Woronicza 17
00-999 Warszawa

Wszystkie informacje dostępne są na www.zaczarowana.pl oraz pod numerem telefonu 22 5478791

pr, fot. archiwum Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”

Data publikacji: 15.03.2018 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.