Data dodania: 15.05.2018

Tym razem big-beatowy zawrót głowy!

Już 27 maja w ramach „Dni Dąbrowy Górniczej” odbędzie się 11. edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Niewidomych „Dotyk Dźwięku”. Tegoroczny koncert pod hasłem „Big beatowy zawrót głowy” zabrzmi największymi przebojami szalonych lat 60.

Zaproszeni przez dąbrowską Fundację „Wygrajmy Razem” (współorganizator przedsięwzięcia) artyści z całego kraju (w tym z dąbrowskiego SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej) zaśpiewają piosenki z repertuaru między innymi Niebiesko-Czarnych, Czerwonych Gitar, Czesława Niemena, Karin Stanek, czy Piotra Szczepanika.

Akompaniujący artystom zespól muzyczny ECHOTOWN zadba o to, by aranżacje utworów jak najbardziej oddawały klimat niepowtarzalnego stylu big beat, który królował w muzyce niemal 60 lat temu. Tegoroczna odsłona „Dotyku Dźwięku” będzie miała miejsce w niedzielę, na dużej scenie w parku Hallera (Dąbrowa Górnicza – centrum).

Magazyn „Nasze Sprawy” od lat obejmuje to ważne przedsięwzięcie, nie tylko kulturalne, patronatem medialnym, wraz z organizatorami zapraszamy do uczestnictwa w nim. Naprawdę wart, nie pożałujecie!

pr

Data publikacji: 15.05.2018 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.