Data dodania: 02.07.2018

Spełnia swoje marzenia

Madeline Stuart urodziła się z zespołem Dawna, więc nikt się nie spodziewał po niej zbyt wiele. Ona jednak udowodniła, że może wszystko. Od samego początku Madeline miała pod górkę.

Miała kilka problemów fizycznych, ale poradziła sobie ze wszystkim, a jej mama nigdy nie straciła nadziei. Zachęcała córkę aby realizowała swoje marzenia bez względu na stereotypy związane z zespołem Dawna.

Madeline zainteresowała się światem mody gdy jej mama zabrała ją na pokaz mody. Kiedy zobaczyła modelki chodzące po wybiegu, zachwyciła się i postanowiła zostać jedna z nich. Mama postanowiła pomóc jej w realizacji postanowienia.

Jak wiele osób z zespołem Dawna Madeline miała kłopoty z wagą. Zaczęła robić wszystko aby pięknie wyglądać i być zdrową. Dzięki ciężkiej pracy i treningowi zrzuciła wkrótce 20 kilogramów. Mama zabrała ją na sesję zdjęciową, a zdjęcia wypadły rewelacyjnie. W krótkim czasie obejrzało je ponad 7 milionów ludzi.

Po miesiącu Madeline została zaproszona na Nowojorski Tydzień Mody i wkrótce skradła serca wszystkich. Branża modowa oszalała na jej punkcie. Chodziła po wybiegach w USA, Dubaju, Chinach i Anglii. Miała sesje dla Vogue, Cosmopolitan i Elle.

Madeline obala stereotypy i walczy z uprzedzeniami. Udowadnia, że może prowadzić radosne i udane życie. Stworzyła także własną linię ubrań: 21 Reasons Why. Jej nazwa jest wyrazem radości i dumy z jej 21 chromosomów. Madeline jest inspiracją dla milionów osób z niepełnosprawnością do realizacji marzeń.

Oprac. em, fot. youtube

Data publikacji: 02.07.2018 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.