Data dodania: 16.01.2019

Modelka z zespołem Downa została ambasadorką giganta kosmetycznego

Do grona ambasadorek znanej firmy kosmetycznej Benefit Cosmetics dołączyła Kate Grant - dziewczyna z zespołem Downa, która w ubiegłym roku zwyciężyła w międzynarodowym konkursie piękności Teen Ultimate Beauty of The World. Kate pochodzi z Irlandii, marzy o tym, żeby zostać supermodelką.

Kiedy była mała, lekarze stwierdzili, że nigdy nie nauczy się czytać i będzie miała problemy z mową. Odkąd skończyła 13 lat chciała być modelką. Dziś dziewczyna ma 20 lat i spełnia swoje marzenia w świecie mody i wizażu.

Rodzicie wspierają ją na każdym kroku i wpajają jej, żeby nie przejmowała się przeciwnościami losu. Kate nie pozwala, żeby jej stan i ograniczenia, które są z nim związane, stanęły na jej drodze.

Niedawno, już w 2019 roku, została ambasadorką marki Benefit. Firma podpisała z nią kontrakt reklamowy. Na pierwszym promocyjnym zdjęciu, które trafiło już do internetu, modelka promuje nowy matowy eyliner. Jej udział w kampanii dużej firmy kosmetycznej został bardzo ciepło odebrany przez internautów. Pod jej zdjęciem na profilu Benefit Cosmetic UK pojawiły się ciepłe komentarze i prawie 5 tysięcy polubień.

Oprac. em, fot. FB

Data publikacji: 16.01.2019 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.