Data dodania: 04.03.2019

Taneczny bieg Joanny

Joanna Mazur, niedowidząca biegaczka, złota i srebrna mistrzyni Mistrzostw Europy w 2018 r. z przewodnikiem Michałem Sawickim, zdobywczyni również w 2017 r. złotych i srebrnych medali we Włoszech i w Londynie – także brązowego medalu - stanęła w szranki z... tancerzami.

1 marca ruszyła 9. Edycja emitowanego w TV Polsat programu „Taniec z gwiazdami". Joanna Mazur jest jedną z jego uczestniczek. W pięknym stylu, z gracją i wdziękiem płynęła unoszona na parkiecie przez tancerza Jana Klimenta.

Jury bardzo krytycznie oceniające tego dnia wszelkie niedoróbki tańczących gwiazd tej parze przyznało najwyższą liczbę punktów!

Joanna pokazała, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dla osoby z dysfunkcją wzroku z pewnością taniec według skodyfikowanych reguł stwarza wiele problemów, Tu, jak na bieżni, potrzebna jest wola walki i oczywiście talent! A tego z całą pewnością jej nie brakuje.

Trzymamy kciuki za tę parę!

IKa, fot. Polsatnews
Data publikacji: 04.03.2019 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.