Data dodania: 12.04.2019

Spotkanie autorskie Patryka Osieleńca

Stowarzyszenie NEURON Pomocy Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym w Dąbrowie Górniczej zaprasza na spotkanie z Patrykiem Osieleńcem autorem książek „Gra" i "Oko Cordoby".

20-letni Patryk Osieleniec od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, ma problemy z chodzeniem i wzrokiem.

Patryk od zawsze zaczytywał się w powieściach sensacyjnych a teraz sam jest ich autorem. Pisze je na starym komputerze dwoma palcami, więc proces twórczy jednej książki trwa ok. roku. Książki na razie ukazują się w niewielkim nakładzie dzięki prywatnym środkom rodziców. Marzeniem autora i jego mamy jest znalezienie stałego sponsora, który pomógłby rozwijać pasje Patryka.

Najbliższe spotkania autorskie z Patrykiem odbędą się:

16 kwietnia o godz. 13.00 w Bibliotece Dziecięcej „Tajemniczy Ogród" w Sosnowcu a o godz. 17.oo w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej.

17 kwietnia o godz. 9.45 w V Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej drugie spotkanie tego dnia o godz. 15.00 będzie miało miejsce w Akademii WSB Uniwersytet Trzeciego Wieku w Dąbrowie Górniczej.

Data publikacji: 12.04.2019 r.

 


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.