„Jaka to melodia?” dla dąbrowskiej Fundacji „Wygrajmy Razem”

Stopklatka z JAKA TO MELODIA

Od wielu już lat popularne teleturnieje realizowane w największych stacjach telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat) emitują co jakiś czas odcinki specjalne, w których biorą udział gwiazdy show biznesu, a wygrana przekazywana jest na cel charytatywny. W minioną sobotę (10.10.2020) widzowie TVP1 mogli obejrzeć odcinek specjalny znanego od ponad 20 lat programu muzycznego pod tytułem „Jaka to melodia?”. Tym razem o nagrodę finansową walczyła trójka znakomitych artystów: piosenkarka – Danuta Błażejczyk, aktorka – Bożena Dykiel i wokalista – Krzysztof „Kasa” Kasowski.

Danuta Błażejczyk i artyści - Koncert Wygrajmy Razem Mimo Wszystko - koncert DK Zabkowice 2012

Danuta Błażejczyk i artyści – Koncert Wygrajmy Razem Mimo Wszystko – koncert DK Ząbkowice 2012

Rundę finałową brawurowo rozegrała Danuta Błażejczyk zgarniając główną wygraną. Do tej nagrody dołączyły także zdobyte pieniążki od Bożeny Dykiel i „Kasy” dając ogólną kwotę 14 320 złotych. Pani Błażejczyk prawem zwycięscy zdecydowała (za zgodą swych konkurentów), o przekazaniu całej nagrody finansowej na rzecz Fundacji „Wygrajmy Razem” z Dąbrowy Górniczej.

Danuta Błażejczyk na koncercie Wygrajmy Razem Mimo Wszystko 2012 - DK Ząbkowice

Danuta Błażejczyk na koncercie Wygrajmy Razem Mimo Wszystko 2012 – DK Ząbkowice

Decyzja piosenkarki nie była dziełem przypadku. Pani Danuta zna bowiem dąbrowską organizację Łukasza Barucha i Karoliny Żelichowskiej od ośmiu lat. Występowała w Dąbrowie Górniczej jako gwiazda koncertu „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko” (cykliczny projekt Fundacji „Wygrajmy Razem”), uczyła także emisji głosu podczas warsztatów wokalnych organizowanych przez fundację Łukasza i Karoliny w partnerstwie z warszawską Fundacją „Przyjaciele”. Pieniądze z wygranej zostaną przeznaczone na cele statutowe Fundacji „Wygrajmy Razem” i stanowią wspaniały prezent dla organizacji, która właśnie obchodzi jubileusz 10-lecia swojego istnienia.

pr/, fot. archiwum Fundacji „Wygrajmy Razem”

Data publikacji: 12.10.2020 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również