Data dodania: 07.07.2015

Na Gali Finałowej same gwiazdy!

Na Gali Finałowej same gwiazdy!
Na Gali Finałowej same gwiazdy!

Gala Finałowa Miss Polski na Wózku 2015 coraz bliżej! Już 25. lipca o godzinie 20.00, w Warszawie, w Amfiteatrze Bemowo, będziecie mieli okazję kibicować wybranym finalistkom i obserwować ich zmagania w drodze do tytułu Miss. To jednak nie koniec atrakcji!

Galę Finałową poprowadzi sam Conrado Moreno! To znany w całym kraju konferansjer, uczestnik programów "Europa da się lubić", "Taniec z gwiazdami", "Gwiazdy tańczą na lodzie" oraz jeden z prowadzących Studio Lotto w TVP Info. Conrado, znany ze swojej żywiołowej natury i hiszpańskiego temperamentu na pewno doskonale poprowadzi Galę Finałową, zabawiając publiczność.

To jednak nie koniec atrakcji... Scenę do czerwoności rozgrzeje występ Donatana i Cleo! Duet ten zyskał rozgłos dzięki piosence "My Słowianie", która na Eurowizji podbiła serce publiczności, porywając każdego do radosnego tańca. Od tej pory każda wyprodukowana przez nich piosenka staje się hitem.

To jednak nie koniec muzycznych atrakcji. Na scenie pojawi się także Artur Chamski, aktor i piosenkarz związany z Teatrem Buffo. Jego utwory wprowadzą nas w odpowiedni nastrój i umilą oczekiwanie na kluczowy punkt wieczoru: przekazanie przez Julię Torlę korony.

Nasze piękne finalistki, ekspresyjny prowadzący i występ gwiazd - to gwarantuje wieczór pełen wrażeń!

Nie przegap tej daty - 25. lipca 2015, Gala Finałowa Miss Polski na Wózku 2015, Warszawa - Amfiteatr Bemowo.

Data publikacji: 07.07. 2015 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.