Data dodania: 14.07.2018

„Programista i grafik komputerowy – kwalifikacje przyszłości” – darmowy kurs dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego w Kielcach startuje projekt pt.: „Programista i grafik komputerowy – kwalifikacje przyszłości” . Projekt jest realizowany przez firmę BSMART Sp. z o.o. ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Obejmuje kursy informatyczne, dotyczące projektów multimedialnych oraz programowania stron www i baz danych. Organizatorzy zachęcają do udziału, ponieważ kursy są całkowicie bezpłatne. Nie jest wymagana specjalistyczna wiedza w zakresie informatyki, wystarczą podstawowe umiejętności!

Zaproszenie jest skierowane w szczególności do osób z niepełnosprawnością.

Kursy obejmują dużą liczbę godzin zajęć praktycznych i kończą się egzaminem potwierdzającym uzyskanie kwalifikacji informatycznych. Niewątpliwie, potwierdzenie kwalifikacji uzyskanych podczas kursu przyczyni się do zwiększenia szans na rynku pracy w województwie świętokrzyskim.

Organizatorzy zachęcają do składania zgłoszeń do projektu, podczas którego uczestnicy otrzymają dodatkowo darmowe podręczniki, niezbędne materiały szkoleniowe (teczka, notes, długopis, pendrive) oraz bezpłatny poczęstunek (obiad, kawa, herbata, ciastka).

Każdy, kto ukończył 18. rok życia oraz mieszka w powiatach: kieleckim, koneckim, opatowskim i ostrowieckim, posiada orzeczenie o niepełnosprawności, może zgłosić się do udziału w projekcie. Rekrutacja trwa – wystarczy wysłać na adres kielce@szkoleniaunijne.com.pl wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz test wiedzy dostępny na stronie internetowej www.szkoleniaunijne.com.pl .

Informacje udzielane są również pod numerem telefonu: 531 – 388 – 859.

pr

Data publikacji: 14.07.2018 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.