Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ nagrodzona

Audyt dostępności

W X edycji konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” 2020 Fundacja PODAJ DALEJ zajęła II miejsce i zdobyła wyróżnienie za projekty, które podnoszą jakość życia osób z niepełnosprawnościami.

Celem konkursu organizowanego przez samorząd województwa Wielkopolskiego było nagrodzenie działań (np. akcji społecznej, projektu społecznego, kampanii społecznej, usługi) zrealizowanych w roku 2019 i/lub 2020 w wielkopolskich społecznościach lokalnych na rzecz włączenia w życie społeczne osób z niepełnosprawnościami.

Kapituła konkursu zatwierdziła 24 zgłoszenia konkursowe i dokonała wyboru laureatów i wyróżnionych w X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami”.

Mieszkania treningowe

Mieszkania treningowe

Laureatami X zostali:
I miejsce i 20 tys. zł – Krok po kroku HSA z projektem Odkryj Nurkowanie HSA

II miejsce i 15 tys. zł – Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ za Mieszkania treningowe dla osób z niepełnosprawnością ruchową

III miejsce i 10 tys. zł – Stowarzyszenie na Górze za projekt Puszczeni na głębokie wody

Wyróżnienia i po 2,5 tys. zł otrzymali:
Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ za audyt w instytucjach publicznych Wielkopolska Dostępna edycja 2019
– Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowych Skalmierzycach za działania i warsztaty dla matek i dzieci z niepełnosprawnościami.

Gratulacje dla Iwony Grześkowiak i Macieja Wiatrowskiego, którzy prowadzą nagrodzone projekty oraz całego Zespołu Fundacji PODAJ DALEJ, który codziennie zmienia świat na lepszy!

O nagrodzonych projektach więcej na stronach: www.mieszkaniatreningowe.pl  oraz Wielkopolska Dostępna.

pr/

Data publikacji: 13.11.2020 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również