Data dodania: 24.04.2017

Anna i Robert Lewandowscy w gronie przyjaciół Olimpiad Specjalnych

Na przełomie maja i czerwca odbędzie się Europejski Tydzień Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych. "Do grona Przyjaciół Olimpiad Specjalnych dołącza mój mąż, Robert Lewandowski, z czego jestem bardzo dumna" - poinformowała na swoim profilu Anna Lewandowska.

Podczas Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej odbędzie się 450 turniejów z udziałem ponad 45 000 zawodników! "Wspólnie będziemy kibicować i mocno trzymać kciuki za naszych fantastycznych zawodników Olimpiad Specjalnych!" - zapewnia na profilu pod zdjęciem Roberta Anna Lewandowska.

"Razem czekamy na każdego z Was!" - dodała żona naszego najlepszego zawodnika.

Co na to fani? "Z całym sercem i dumą kibicujemy i mocno trzymany kciuki za wszystkich sportowców Olimpiady Specjalne Polska" - komentują internauci.

Chociaż nie zabrakło i osobistych wpisów: "Ania sorry, ale... Robert ma tu taki wzrrrrrok, że ciarki po plecach przechodzą" - zauważyła jedna z fanek. "Lubię to!" - odpowiedziała Anna Lewandowska. (PAP Life)

zig/ jbr/

Data publikacji: 24.04.2017 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.