Data dodania: 02.06.2017

Przewodnik dla kibiców z niepełnosprawnością

CAFE opublikowało przewodnik zawierający informacje na temat dostępności, przeznaczony dla kibiców niepełnosprawnych planujących udział w finale Ligi Mistrzów UEFA w tym sezonie.

CAFE jest partnerem stowarzyszonym UEFA w zakresie odpowiedzialności społecznej, a obie organizacje ściśle ze sobą współpracują, aby finały i turnieje UEFA były dostępne i przyjazne dla wszystkich.

Finał, w którym Real Madryt CF zmierzy się z Juventusem FC, zostanie rozegrany w sobotę 3 czerwca na stadionie Principality Stadium w Cardiff.

Przewodnik przeznaczony jest dla kibiców niepełnosprawnych planujących wziąć udział w tym meczu i zawiera szczegółowe informacje na temat możliwości dotarcia na stadion, dostępnych na obiekcie usług i udogodnień przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz dostępnego transportu publicznego w Cardiff. Ponadto w przewodniku zawarto informacje na temat komentarza audiodeskryptywnego, który będzie dostępny na stadionie w języku angielskim.

Aby pobrać Przewodnik dla kibiców niepełnosprawnych CAFE na temat finału Ligi Mistrzów UEFA w 2017 roku, kliknij tutaj.

Jeśli zamierzasz wziąć udział w tegorocznym finale, pamiętaj, że MOŻESZ SIĘ WYPOWIEDZIEĆ na temat swoich doświadczeń z dnia meczowego. Uwagi i zdjęcia można zamieszczać w serwisie WWW CAFE na stronie poświęconej stadionowi Principality Stadium.
pr

Data publikacji: 02.06.2017 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.