Data dodania: 01.09.2017

Amp Futbol Junior Camp w Bielsku-Białej

W dniach 23-24 września 2017 roku Fundacja Kuloodporni organizuje pierwsze w regionie ogólnopolskie zgrupowanie piłkarskie dla dzieci po jednostronnej amputacji lub z wadą wrodzoną kończyny - Amp Futbol Junior Camp Bielsko-Biała.

Serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 8-16 lat, również te, które do tej pory nie miały do czynienia z ampfutbolem. Organizatorzy zapewniają noclegi oraz pełne wyżywienie od piątku do niedzieli.

Zajęcia poprowadzą trenerzy mający wieloletnie doświadczenie w pracy w uznanych klubach województwa śląskiego: GKS Katowice, Górnik Zabrze, Piast Gliwice oraz TS Podbeskidzie.
Uczestnicy będą również pod opieką wykwalifikowanych fizjoterapeutów.

Elementy treningów dostosowane będą do możliwości dzieci i rodzaju niepełnosprawności. Zajęcia nie różnią się jednak zbytnio od standardowych treningów piłkarskich – dzieci czuć się będą dzięki temu pełnowartościowymi zawodnikami.

Dzieci wraz z opiekunami nocować będą w Hotelu Villa Barbara, który dostosowany jest do przyjmowania osób z niepełnosprawnością. Treningi odbywać się będą na kameralnie położonym Stadionie Lekkoatletycznym "Sprint", który dostosowany jest również do organizacji zajęć piłkarskich.

Informacje i zapisy:
Daniel Kawka
Prezes Fundacji Kuloodporni
606 300 315

pr

Data publikacji: 01.09.2017 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.