Data dodania: 29.03.2018

Reprezentacja Amp Futbol oko w oko z kadrą Nawałki!

Robert Lewandowski i Arek Milik w szoku po zagraniach niepełnosprawnych piłkarzy. Pojedynek strzelecki zawodników grających o kulach z Wojciechem Szczęsnym i bramkarza bez jednej ręki z Lewym. Dyskusje o drugiej nodze, która utrudnia grę niektórym zawodnikom reprezentacji.

To wszystko i jeszcze więcej znalazło się w nowym materiale wideo Amp Futbol Polska, ze zorganizowanego dzięki PZPN spotkania reprezentacji Polski piłkarzy po amputacjach z kadrą Adama Nawałki!

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym materiałem wideo Amp Futbol Polska z wyjątkowego spotkania dwóch piłkarskich reprezentacji [linki do video poniżej].

– Chłopaki z reprezentacji przyjęli nas na treningu, jak swoich, a Robert Lewandowski zachował się, jak prawdziwy kapitan i gospodarz spotkania. – cieszy się Przemysław Świercz, obrońca kadry Amp Futbol. – Podobnie Kamil Grosicki, który jest ambasadorem naszej drużyny, Łukasz Fabiański, Wojciech Szczęsny i inni zawodnicy, z którymi od razu złapaliśmy wspólny język. Mamy nadzieję, na dwa mundialowe medale dla Polski w tym roku! – dodał brązowy medalista ostatnich ampfutbolowych Mistrzostw Europy.

Nie byłoby tego wyjątkowego wydarzenia, gdyby nie bliska współpraca i wsparcie dla kadry Amp Futbol ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej.

– Wielkie podziękowania dla PZPN za pomysł i organizację tego spotkania, zwłaszcza dla Macieja Sawickiego, Janusza Basałaja i całego departamentu komunikacji i mediów – mówi Mateusz Widłak prezes Stowarzyszenia Amp Futbol. – Współpraca, którą rozwijamy od kilku lat i wsparcie w promocji idei piłki dla wszystkich, powinno być świetnym przykładem dla wszystkich organizacji i związków piłkarskich w całej Europie.

Wideo Amp Futbol Polska ze spotkania z reprezentacją PZPN:

wersja do pobrania -> https://goo.gl/QYJs7q

wersja do udostępnienia FB -> https://goo.gl/ZLXb5r

wersja do udostępnienia YT -> https://youtu.be/FFqf2mBMY_Y

pr

Data publikacji: 29.03.2018 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.