Data dodania: 05.07.2018

NAC Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski Amp Futbol!

Z przyjemnością informujemy, iż firma NAC została Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski Amp Futbol! 

Reprezentacja Polski piłkarzy po amputacjach w drodze na Mistrzostwa Świata ma coraz więcej znanych Partnerów, Ambasadorów wspierających działania zawodników, Przyjaciół  oraz szybko rosnącą rzeszę wiernych kibiców.

Teraz NAC znalazł się w tym fantastycznym gronie. 

NAC jest jednym z najprężniej działających producentów sprzętu ogrodniczego w Europie. NAC oferuje wszystkie urządzenia niezbędne do założenia i pielęgnacji ogrodu oraz utrzymania porządku wokół domu przez cały rok (https://nac.com.pl/).

Reprezentacja Polski Amp Futbol mimo młodego stażu rozegrała już 68 meczów, w których zdobyła 181 goli i przebojem wdarła się do czołówki najlepszych ampfutbolowych drużyn na świecie. W październiku 2017 r. na Mistrzostwach Europy w Turcji kadra Amp Futbol wywalczyła brązowe medale. Na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Meksyku, które odbędą się na przełomie października i listopada Polska będzie jednym z głównych faworytów do medali!

Z NAMI NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!

WIĘCEJ O AMP FUTBOL POLSKA:

www.ampfutbol.pl 

www.facebook.com/AmpFutbolPolska 

www.twitter.com/AmpFutbolPolska

pr

Zobacz galerię...

Data publikacji: 05.07.2018 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.