Data dodania: 10.05.2019

Zaproszenie na BoniFEST

Bonifraterska Fundacja Dobroczynna i Uczniowski Klub Sportowy Feniks przy Zespole Szkół w Świątnikach Górnych serdecznie zapraszają na wyjątkową rodzinną imprezę sportową pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Świątniki Górne – Małgorzaty Duży i Wójta Gminy Mogilany – Piotra Piotrowskiego.

BoniFEST – Integracyjne Zmagania Rodzinne odbędą się 19 maja ( niedziela ) na zielonych terenach Fundacji w Konarach ul. Bonifraterska 11.

W programie:
- biegi przełajowe dla dzieci i młodzieży, kategorie i dystanse dla dziewcząt i chłopców od 3 do 16 lat, dla każdego zawodnika pamiątkowy medal i dyplom a dla zwycięzców atrakcyjne nagrody!
- gra terenowa dla rodzin, integracyjna, ponieważ konkurencje zostały przygotowane z myślą również o osobach z niepełnosprawnością. Każda rodzina otrzyma słodki pakiet startowy a trzy najlepsze w kategoriach - miejsce na podium, dyplomy i nagrody!
- wyniki konkursów dla przedszkolaków SOWA i dla uczniów szkół podstawowych
- konne przejażdżki, grill, słodkie co nieco i inne atrakcje.

Spędźmy niedzielę wspólnie w rodzinnej atmosferze, na świeżym powietrzu, w duchu sportowej rywalizacji i radości z małych i wielkich sukcesów!

Regulamin Bonifest 2019

KARTA ZGŁOSZENIA

Data publikacji: 10.05.2019 r.


Projekt pn. Opracowywanie i wydawanie czasopisma i portalu „Nowe Nasze Sprawy” – Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych, realizowany w okresie 01.04.2017 r.-31.12.2017 r. jest współfinansowany ze środków PFRON.