19. urodziny Fundacji PODAJ DALEJ

Luty to nie tylko czas Walentynek ale również miesiąc, w którym powstała Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ. Rejestracja Fundacji odbyła się 26 lutego 2004 r. Choć 19 urodziny nie są okrągłą okazją do świętowania, to w niedzielę, w dniu urodzin Fundacji, w mediach społecznościowych pojawiło się sporo filmików.

Podopieczni, Pracownicy, Wolontariusze i Przyjaciele Fundacji mówili o tym, z czym kojarzy im się Fundacja, czym dla nich jest, a także czego życzą naszej fundacyjnej społeczności. To bardzo wzruszające nagrania, które można obejrzeć pod linkiem
https://www.youtube.com/watch?v=GMJ9ax2zbgM

W poniedziałek,27 lutego wszyscy goście, którzy odwiedzili Fundację na ul. Południowej 2a w Koninie, otrzymali pyszny tort! Dziękujemy za kwiaty, życzenia i wyrazy sympatii, cieszymy się, że jesteście z nami i wspieracie Podopiecznych Fundacji PODAJ DALEJ, to bardzo ważna pomoc.

Przypominamy, że Fundacja jest organizacją pożytku publicznego i można wspierać naszych Podopiecznych przekazując 1,5% podatku nr KRS 0000 197058.

Pięknie dziękujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku wspólnie będziemy hucznie obchodzić 20. urodziny Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ.

Info i fot. Fundacja PODAJ DALEJ

Data publikacji: 01.03.2023 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również