Cyrkowy Bal Karnawałowy 2024

Za nami wyjątkowe wydarzenie, jakim jest XVII Karnawałowy Bal Integracyjny Fundacji ISKIERKA! To już wieloletnia tradycja kiedy spotykają się podopieczni – dzieci z chorobą nowotworową, ich rodziny, personel medyczny, wolontariusze i przyjaciele fundacji, by być razem w niecodziennych okolicznościach, aby wspólnie bawić się i jak najprzyjemniej spędzić czas.

W tym roku bawiliśmy się w klimacie cyrkowym. To coroczne taneczne święto naszej fundacji przepełnione niespożytą energią, śmiechem i dzieleniem się dobrymi emocjami.

12 lutego spotkaliśmy się tradycyjnie w pięknych i gościnnych progach MDK 'Szopienice-Giszowiec’ w Katowicach. Kreatywności nie brakowało i sala balowa zmieniła się w namiot cyrkowy. Super atrakcje przygotowała niezawodna i fantastyczna Fabryka Kultury oraz nasi wolontariusze. Były popisy kuglarzy, szczudlarzy, pokazy, sztuczki i moc znakomitej zabawy. Oczywiście w komplecie poczęstunek, pyszny tort, czekoladowa fontanna z owocami oraz fotobudka360, która zapewniła niezapomniane wspomienia z tego spotkania. Te kilka godzin, jak zawsze, minęło zbyt szybko!

Serdeczne PODZIĘKOWANIA dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji wydarzenia:
ING Hubs Poland i jego fantastyczni Wolontariusze, Dworek Pod Lipami, Miejski Dom Kultury Szopienice-Giszowiec Filia nr 2 Disco Budka – Fotobudka 360, Acherontia Arts’ Mainstay, RENTme Bytom, Pracownicy Genpact Katowice, Piekarnia Cukiernia Tadeusz Kwapisz i kochani Iskierkowi Wolontariusze! DZIĘKUJEMY!!!!

Zobacz galerię…

Info: Fundacja ISKIERKA, fot. Latający Kowal dla Fundacji ISKIERKA

Data publikacji: 14.02.2024 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również