Hołd polskim bohaterom oddał niewidomy raper

Mc Sobieski stworzył niezwykły, patriotyczny utwór słowno-muzyczny, który zachwycił internautów. To opowieść i jednocześnie hołd dla polskich bohaterów, którzy w sposób cichy i tajny walczyli z wrogiem podczas II wojny światowej.

Cichociemni, byli polskimi żołnierzami szkolonymi w Wielkiej Brytanii do zadań specjalnych. Zajmowali się dywersją, sabotażem, wywiadem, łącznością i prowadzeniem działań partyzanckich.

Raper z Kalisza, postanowił docenić ich odwagę i poświęcenie, nagrywając dla tych niezwykłych ludzi, niezwykłą piosenkę.

– Chociaż z dnia na dzień widzę coraz mniej, to moje serce ciągle przepełnione jest miłością do Ojczyzny. Dużo młodych osób nie docenia odwagi pokolenia, które przelewało swoją krew, abyśmy mogli żyć w wolnej Polsce. Mam nadzieję, że poprzez moją muzykę, przywrócę pamięć o tamtych bohaterach – wyznaje Mc Sobieski.

Internauci są zachwyceni, a pod utworem przeczytać można liczne wzruszające komentarze. Oto niektóre z nich:

„Ciary, dzięki Sobieski za ten kawałek potrzeba takich więcej w czasach gdzie powoli zapomina się o historii własnego kraju i ludziach którzy oddali życie i walczyli za to żeby Polska była wolna , ludziach dla których wartości takie jak Bóg honor i ojczyzna były święte.”

„Chwała prawdziwym bohaterom!!????????
Oni umarli, ale póki żyją patrioci oni nie zostaną zapomnieni.”

„Akurat uczę się o tym na historii
Piosenka jak zwykle 11/10 oby tak dalej!”

„Epicki utwór, czekamy na więcej!
Cześć i chwała bohaterom!
Niech żyje Nasza Niepodległa Polska!”

tuk, fot. screen z youtube

Data publikacji: 21.10.2019 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również