Koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego i rękawica Mike’a Tysona na 18. urodziny Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ

18. urodziny Fundacji PODAJ DALEJ były okazją do spotkań, wspomnień i wzruszeń osób, które tworzyły, działają lub korzystają z pomocy Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ.
26 lutego w Osadzie Janaszkowo przez cały dzień panował gwar, a Fundacja chcąc przybliżyć swoją historię i działalność zorganizowała wirtualne wydarzenie.

– Obecna sytuacja geopolityczna absolutnie nie nastraja do hucznego świętowania, dlatego nasze urodziny zorganizowaliśmy w taki sposób, aby wszystkim zainteresowanym pokazać co i jak robimy, dla kogo i dzięki komu to jest możliwe – podkreśliła Zuzanna Janaszek-Maciaszek, prezes Fundacji PODAJ DALEJ.

Wszyscy, którzy nie mieli okazji dołączyć do grona wirtualnych gości cały czas mogą obejrzeć urodzinowe nagrania na https://www.facebook.com/events/477798870599938

Aukcje charytatywne do 8 marca!
Fundacja uruchomiła aukcje charytatywne. Do 8 marca można licytować m.in. koszulkę z autografem Roberta Lewandowskiego, rękawicę bokserską Mike’a Tysona, piękny obraz Anny Hameli, gitarę elektryczną Epiphone Les Paul Junior, XIX-wieczną lampę Auguste Moreau i kilka innych przedmiotów.

Całkowity dochód z aukcji Fundacja przeznaczy na stworzenie mieszkań treningowych dla osób po wypadkach, które powstaną w Osadzie Janaszkowo. Tutaj od czerwca 2021 r. działa już nowoczesna część rehabilitacyjna, a do zrobienia jest jeszcze generalny remont parteru i piętra, gdzie powstanie część mieszkalno – treningowa dla osób z niepełnosprawnościami z całej Polski.

Wszystkie aukcje na: https://allegro.pl/charytatywni/fundacja-im-doktora-piotra-janaszka-podaj-dalej/cele/mieszkania-treningowe-szansa-na-lepsze-zycie-osob-po-wypadkach

Pomoc dla Ukrainy
– Już planujemy pomoc osobom z niepełnosprawnościami, które w obliczu wojny musiały opuścić swój kraj… W marcu do mieszkań treningowych w Koninie przyjmiemy Viktorię, która po wypadku porusza się na wózku. Wiemy, że w Koninie jest już mama z piątką dzieci – dwoje z nich jest niepełnosprawnych. Obejmiemy je opieką oferując rehabilitację i terapię w Fundacji. – deklaruje Zuzanna Janaszek. – Będziemy szukać środków i prosić darczyńców o wsparcie, aby pomóc jak największej liczbie uchodźców z niepełnosprawnościami.

Info i fot. Fundacja PODAJ DALEJ

Data publikacji: 28.02.2022 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również