Przemek pomaga innym a teraz sam potrzebuje wsparcia

Tego typu prośby publikujemy w zupełnie wyjątkowych sytuacjach i taka właśnie ma miejsce. Wiemy, że Przemek wielokrotnie pomagał innym, m.in. wspomagał osoby z niepełnosprawnościami oraz jako wolontariusz uchodźców z Ukrainy.

Przemysław Kamiński z Kostrzyna nad Odrą zbiera na przeszczep łąkotki kolana. Operacja kosztuje prawie 17 tys. zł, co przerasta jego możliwości finansowe.

Jak sam podkreśla, kocha pomagać innym, więc wspiera między innymi osoby starsze lub niepełnosprawne. Teraz Przemysław z Kostrzyna nad Odrą sam potrzebuje jednak wsparcia. Chodzi o wykonanie artroskopii kolana polegającej na wszczepieniu implantu kolagenowego. Operacja nie jest refundowana przez NFZ i trzeba zrealizować ją prywatnie.

Koszt takiej operacji wynosi jednak prawie17 tys. zł, co jest zbyt dużą kwotą dla Przemka. Postanowił więc otworzyć zbiórkę w internecie. Chce zebrać pieniądze nie tylko na operację, ale i zakup leków czy stabilizator na kolano po operacji.

– Chciałbym jak najszybciej mieć wykonaną operację, gdyż mam też zwyrodnienie drugiego stopnia, a bóle kolana mam bardzo mocne. Więcej dokumentów medycznych o moim stanie zdrowia jest dostępnych na zrzutce. Dziękuję za okazaną pomoc w pokryciu kosztów leczenia – podkreśla mieszkaniec Kostrzyna nad Odrą.

Chcesz pomóc? Zbiórka została utworzona na portalu zrzutka.pl

Data publikacji: 21.12.2022 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również