Ruszył XXIII Tydzień Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością”

W dniach od 24 czerwca do 1 lipca odbędą się obchody XXIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością”. W ramach Tygodnia Osób Niepełnosprawnych organizacje pozarządowe przygotowały blisko dziewięćdziesiąt wydarzeń, które czekać będą na mieszkańców Krakowa.

Tydzień Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością” jest corocznym przedsięwzięciem o charakterze integracyjnym, organizowanym przez Urząd Miasta Krakowa przy współpracy z organizacjami pozarządowymi. Celem wydarzenia jest zwiększenie uczestnictwa osób niepełnosprawnych w życiu społecznym oraz uwrażliwienie i zwrócenie uwagi na potrzeby osób z niepełnosprawnościami w naszym otoczeniu.

Poniżej znajduje się program XXIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych, a podsumowaniem wydarzenia będzie FINAŁ „Kocham Kraków z Wzajemnością”, który odbędzie się 1 lipca br. na Rynku Głównym.

PROGRAM XXII TYGODNIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „KOCHAM KRAKÓW Z WZAJEMNOŚCIĄ”

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach oraz śledzenia naszej strony internetowej oraz Facebooka Krakowski Generator Społeczny i Facebooka Kocham Kraków z Wzajemnością gdzie umieszczane będą informacje i relacje z poszczególnych wydarzeń w ramach Tygodnia Osób Niepełnosprawnych.

Info: krakow.pl, fot. Jan Graczyński

Data publikacji: 24.06.2022 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również