Ruszyła rejestracja na I edycję Kongresu „Biznes Odpowiedzialny Społecznie”, który odbędzie się 7 lutego 2023 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Organizatorem Kongresu jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Podczas wydarzenia przedstawimy CSR w praktyce polskich przedsiębiorstw. Pokażemy społeczną odpowiedzialność biznesu jako bardzo cenne źródło szans, innowacji i przewagi konkurencyjnej na rynku.

Idea CSR nieustannie się rozwija, ale w dalszym ciągu wymaga ona usystematyzowania, edukacji oraz uporządkowania, szczególnie jeśli chodzi o wiedzę i doświadczenia przedsiębiorców w przedmiotowym zakresie.

W ostatnich latach coraz większy nacisk kładzie się na uwzględnianie w koncepcji Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu działań dotyczących zarządzania różnorodnością. Celem zarządzania różnorodnością jest stworzenie takiego środowiska pracy, w którym każda zatrudniona osoba czuje się szanowana i doceniana i w którym może ona w pełni realizować swój potencjał, co przyczynia się do sukcesu organizacji. W ten sposób łączy się cele biznesowe ze społecznymi, a zarządzanie różnorodnością jest elementem odpowiedzialnego biznesu.

Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, aby podejmowane w tym obszarze aktywności nie były tylko incydentalnymi, doraźnymi wydarzeniami, lecz miały one charakter długofalowy, ponieważ tylko wtedy mogą przynosić  pożądane efekty.

W programie:
Trzy panele dyskusyjne:
– CSR w praktyce polskich przedsiębiorstw
– Zatrudniam bo warto, pracuję bo warto. Porozmawiajmy o zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością
– Społeczna Odpowiedzialność Biznesu w mediach

Do udziału w panelach dyskusyjnych zaprosiliśmy różnorodne grono ekspertów-przedstawicieli biznesu, nauki, mediów itp.

Kongres POPON doskonała okazja na poszerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu, nawiązania kontaktów z praktykami i ekspertami, wzięcia udziału w dyskusjach i skorzystania z licznych atrakcji przygotowanych przez wystawców.
 
Patronat medialny:

Partnerzy Kongresu:
Miasto Stołeczne Warszawa
Pracodawcy RP
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

Uczestnictwo w Kongresie jest bezpłatne. Warunkiem wzięcia udziału w Kongresie jest rejestracja na stronie www.popon.pl oraz potwierdzenie udziału przez Organizatora.

Oferujemy:
• dostęp do strefy wystawców,
• dostęp do prelekcji i paneli konferencyjnych,
• dostęp do materiałów konferencyjnych,
• przerwa kawowa, lunch.

Rejestracja odbywa się przez stronę internetową www.popon.pl.

Link do formularza

Sponsorzy:

Data publikacji: 21.12.2022 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również