Wheelkathon 2020

28 i 29 listopada odbędzie się wyjątkowe wydarzenie: Wheelkathon 2020,  czyli maraton innowacji organizowany przez ekipę z @Leżę i Pracuję -pierwszej agencji marketingowej, która powstała po to, by zmieniać rynek pracy dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Innowacje są częścią naszej codzienności. Pozwalają robić rzeczy szybciej i sprawniej. I potrafią też zmieniać ludzkie życie na lepsze.

Organizatorzy szukają zespołów i osób indywidualnych, które są gotowe zmierzyć się z wyzwaniem i wziąć udział w maratonie innowacji Wheelkaton. W trakcie Wheelkathonu, przez 24 godziny, zespoły będą pracować nad rozwiązaniem konkretnego problemu, z którym stykają się osoby z niepełnosprawnością ruchową.

Jednocześnie będzie trwać otwarta dla wszystkich  konferencja, na której będzie można przyjrzeć się innowacjom w świecie OzN. Udział zarówno w maratonie innowacji, jak i konferencji jest bezpłatny. A wszystko dzieje się online.

Poniżej dwa ważne linki:

Dla tych, którzy chcą tworzyć innowacje, zapisy do maratonu innowacji (indywidualnie lub zespołowo): https://www.wheelkathon.pl/formularze-zapisow/

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej o innowacjach – zapisy na konferencję: https://www.wheelkathon.pl/konferencja/ Nagroda główna w tegorocznym Wheelkathonie to 3 000 zł i bon o wartości 1 500 zł do wykorzystania na usługi marketingowe agencji Leżę i Pracuję.

Lista tematów tegorocznego Wheelkathonu: 1. Ergonomia w miejscu pracy
2. Dom -praca, praca –dom
3. Idę się przejść
4. Niepełnosprawność = samodzielność
5. Niepełnosprawny = 101% normy!
6. VR bez ograniczeń
7. Po pierwsze być zrozumiałym
8. Interfejs dla wszystkich

Szczegółowy opis tematów oraz inne informacje znajduje się na stronie: https://www.wheelkathon.pl/
Fb: https://www.facebook.com/events/392207048490160

em/, grafika Leżę i Pracuję

Data publikacji: 19.11.2020 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również