Wielki bal byłych uczestników Sanatorium Miłość i The Voice Senior w Arche

31 stycznia w warszawskim Hotelu Arche Krakowska odbyła się I Ogólnopolska Gala Złotego wieku, w którym udział wzięło ponad pół tysiąca osób z całej Polski, a wśród nich wielu znanych seniorów z popularnych formatów rozrywkowych.

W programie balu znalazły się liczne atrakcje, w tym uroczysta kolacja, pokazy mody, występy artystyczne, wystawa malarstwa, porady żywieniowe, a zwieńczeniem wieczoru była wspólna zabawa z popularną polską DJ- Wiką.

Organizatorem Gali było Arche Podróże, które jest pilotażowym projektem Grupy Arche mającym na celu szeroką integrację grup senioralnych z całej Polski.

Jak mówi Prezes Arche Podróże – Dorota Todorska: – Frekwencja podczas wydarzenia przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a obecność gości z najdalszych zakątków Polski w tym znanych z Sanatorium Miłości i The Voice Senior uczestników tylko potwierdziły, że organizacja takich spotkań jest bardzo potrzebna.

To kolejny projekt społeczny, którego autorem jest Grupa Arche, lider w branży hotelarskiej i deweloperskiej.

Przypomnijmy, że firma ta od wielu lat wspiera osoby z niepełnosprawnością, a także prowadzi domy uchodźcze dla ofiar wojny.

Jak zapowiadają organizatorzy, gala jest początkiem nowych kierunków społecznych i niebawem ogłoszą kolejne wydarzenia dedykowane grupie dojrzałych.

Info i fot. Grupa Arche

Data publikacji: 08.02.2023 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również