Festiwal Piosenki „MocArt” – trzecia edycja

Festiwal Piosenki „MocArt" – trzecia edycja

Stowarzyszenie „Power Of Soul" w Katowicach zaprasza na III Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych „MocArt", który odbędzie się od 17 do 24 września 2016 r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Festiwal obejmuje tygodniowe warsztaty adresowane do grupy 15 pełnoletnich osób niepełnosprawnych z Polski oraz innych krajów europejskich. Warsztaty przygotują uczestników do konkursu festiwalowego oraz gali finałowej. Głównym celem projektu jest edukacja muzyczna i aktywizacja społeczna uczestników Festiwalu.

Innowacją jest wprowadzenie międzynarodowych warsztatów muzycznych pod pieczą wykwalifikowanej kadry instruktorskiej i zespołu muzycznego oraz wypoczynkowo-rekreacyjny charakter przedsięwzięcia, który umożliwi osobom niepełnosprawnym kształcenie muzyczne w połączeniu z odpoczynkiem.

Zwieńczeniem warsztatów będzie prezentacja artystyczna na scenie przed publicznością.

Na stronie www.facebook.com/festiwalmocart można zapoznać się z regulaminem i pobrać kartę zgłoszeniową, do której należy załączyć nagranie z utworem konkursowym w formacie mp3, obowiązkowo informację o stopniu niepełnosprawności (aktualne orzeczenie) oraz ksero dowodu tożsamości i przesłać do dnia 30.06.2016 r. na adres: festiwal.mocart@gmail.com. Brak kompletnej dokumentacji wiąże się z niezakwalifikowaniem uczestnika do udziału w Festiwalu.

O zakwalifikowaniu do Festiwalu decydują umiejętności wokalne zaprezentowane na nagraniu z utworem konkursowym. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoby zakwalifikowane do Festiwalu zobowiązane będą do poniesienia jednorazowej opłaty w wysokości 250 zł.

Wszelkich informacji dotyczących Festiwalu udziela od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00 – 21.00:
– Katarzyna Piasecka, tel. kom. 505 177 971, e-mail: kpiasecka@gmail.com
– Karolina Botor, tel. kom. 604 073 138, e-mail: karolinabotor@gmail.com
kat
Data publikacji: 16.05.2016 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również