PZN zaprasza muzyków na warsztaty

Polski Związek Niewidomych organizuje pięciodniowe warsztaty poświęcone brajlowskiej notacji muzycznej. Do udziału w szkoleniu zaprasza wszystkich, którzy chcieliby zajmować się adaptacją czarnodrukowego zapisu nutowego do potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku.

Warsztaty, zorganizowane w ramach projektu „Chopin dla niewidomych”, odbędą się na początku wakacji (koniec czerwca lub początek lipca 2011 roku). Warunkiem uczestnictwa jest dobra znajomość zapisu muzycznego (najlepiej wykształcenie muzyczne). Szkolenie skierowane jest do:
· osób widzących, które chciałyby poznać podstawy brajlowskiego zapisu nut i nauczyć się dyktować nuty osobom niewidomym,
· osób z niepełnosprawnością wzroku znających brajla, które chciałyby zgłębić zasady zapisu nut w brajlu.
Osoby, chcące wziąć udział w warsztatach, mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem 22-635-52-84 lub drogą elektroniczną afabisiak@pzn.org.pl
W zgłoszeniach prosimy o podanie imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu e-mail oraz telefonu. Zgłoszenia przyjmowane są do końca marca.
W warsztatach weźmie udział 10 wybranych osób. Organizator pokrywa koszty szkolenia, podróży oraz wyżywienia i zakwaterowania.

Info: PZN

 

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również