Szkolenie bilansowe

Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Inwalidów i Spółdzielni Niewidomych zaprasza Państwa do wzięcia udziału w szkoleniu bilansowym dla ZPCHr, tuż po nowym roku pt.: „BILANS ZPCHr. Specyfika rozliczeń księgowych ZPCHr; CIT, PIT, VAT i SOD za 2012 r.", które organizujemy w dniach: 8 - 11 stycznia 2013r. w Ośrodku Szkoleniowym Rzemieślnik w Zakopanem przy ul. Makuszyńskiego 12.

Szkolenie ma na celu zapoznanie Państwa z całokształtem zagadnień prawa bilansowego oraz podatkowego związanych z rocznym zamknięciem ksiąg rachunkowych ZPChr oraz rozliczeniem podatków w celu prawidłowego i rzetelnego sporządzenia sprawozdania finansowego za 2012 r.

Spotkanie będzie okazją do omówienia zmian przepisów, regulujących funkcjonowanie zakładów pracy chronionej oraz przewidywanych zmian od roku 2013. Na szkoleniu będzie również poruszona tematyka SOD, ulgi sprzedażnej,  zmian w gospodarowaniu ZFRON, podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych i zmian w  VAT oraz badanie kondycji ekonomicznej metodą Altmana i dokumentowanie efektu zachęty.

Jak co roku, przewidujemy zajęcia ze specjalistami z dziedziny rachunkowości i podatków oraz mamy nadzieję zachęcić Państwa do aktywnego wykorzystania czasu między zajęciami.

Zajęcia z rachunkowości, sprawozdawczości ZPCHR i analizy kondycji finansowej poprowadzi p. Joanna Wawrzyńczak – specjalista zagadnień rachunkowości ZPCHR.  Zagadnienia związane ze zmianami prawnymi, dotyczącymi chronionego zatrudnienia w 2013 roku, omówi Prezes KZRSIiSN Jerzy Szreter, a tematykę subwencji SOD i efektu zachęty netto, omówi Pełnomocnik Zarządu KZRSIiSN Hubert Pora, zagadnienia podatku VAT zostaną omówione przez eksperta ze Stowarzyszenia Księgowych.

Przewidywana cena szkolenia wyniesie 1700 pln netto (2091 pln brutto). Dla zrzeszonych w KZRSIiSN spółdzielni cena wynosi 1500 pln netto (1845pln brutto). Warunkiem skorzystania ze zniżki jest opłacanie składek. Cena szkolenia obejmuje: materiały szkoleniowe, serwis kawowy, 3 noclegi w pokojach 2-osobowych, pełne wyżywienie, wszystkie świadczenia wymienione w programie, ubezpieczenie, opiekę organizatorów na miejscu i w trakcie wyjazdów. Płatności prosimy dokonywać  przelewem na wskazane konto – 25 1240 6175 1111 0000 4565 4730 (prosimy o zabranie potwierdzenia). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w ośrodku prosimy o szybką rezerwację. Ze względu na godzinę otwarcia szkolenia jest przewidziana możliwość wcześniejszego noclegu po telefonicznym uzgodnieniu. Pierwsze świadczenie zapewnione przez organizatora, to obiad w dniu 8 stycznia (wtorek) od godz. 13.00 do 14.30.

Zakwaterowanie i zajęcia odbywać się będą w Ośrodku RZEMIEŚLNIK. Ośrodek usytuowany jest u stóp Giewontu, położony w samym centrum Zakopanego, przy ulicy Makuszyńskiego 12. 5 minut drogi spacerkiem od Krupówek, 10 minut od zespołu skoczni narciarskich i krytych pływalni Centralnego Ośrodka Sportu, 10 minut spacerkiem do wyciągów narciarskich i ok. 20 minut od stoku Nosala.

Anons o szkoleniu dostępny będzie również na stronach internetowych: www.kzrsiisn.pl i www.kzrsiisn.zpchr.pl, gdzie znajduje się również karta zgłoszeniowa oraz szczegółowy program szkolenia.
Swoje uczestnictwo prosimy potwierdzać przesyłając wypełnioną kartę zgłoszeniową na faks: (22) 827-86-80, 828-46-96 lub na e-mail: kzrsiisn@poczta.onet.pl

Karta zgłoszenia na szkolenie

Program szkolenia

Oprac. MS

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również