Dołącz do projektu integracyjnego Be Together we Wrocławiu

Rusza nabór do 8. edycji Be Together – integracja i sztuka! Dołącz do grupy warsztatowej pracującej z fotografią, słowem i ruchem. Odkrywaj i rozwijaj swoje artystyczne talenty i weź udział w tworzeniu wystawy. 

Be Together to twórczy projekt integracyjny. Zakłada wspólne działania artystyczne grupy osób z niepełnosprawnościami i osób pełnosprawnych w formie regularnych warsztatów. W czasie spotkań z wybraną w czasie rekrutacji grupą uczestników i uczestniczek wspólnie pracujemy nad swoimi umiejętnościami i talentami artystycznymi. Rozwijamy się wspierając nawzajem i po prostu spędzamy fantastycznie czas!

Projekt trwa od września do listopada – rozpoczyna się spotkaniami integracyjnymi, z czasem zmieniając się w pracę warsztatowo-rozwojową, by w końcu przeistoczyć się w tworzenie wystawy, która zaprezentowana zostanie szerokiej publiczności w listopadzie 2023 roku.

To naprawdę niepowtarzalna przygoda! Jeśli chcecie wziąć w niej udział, wystarczą Wam jedynie dobre chęci i odrobina otwartości na to, co nowe i inne.

Harmonogram projektu:
• 14 sierpnia–5 września 2023 – rekrutacja
• 18 września–20 listopada (poniedziałki) w godz. 16:30–19:00 – spotkania warsztatowe w Pawilonie Czterech Kopuł
• 19–26 listopada 2023  – finałowy tydzień projektu

Aby uczestniczyć w projekcie wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/PCYjQSXB23gTEnEG8

UWAGA! Projekt dedykowany jest wszystkim osobom dorosłym. Jeśli nie masz jeszcze ukończonych 18 lat serdecznie, zapraszamy Cię do zgłaszania się w kolejnych edycjach!

Na zgłoszenia czekamy do 5 września 2023, do końca dnia.

Pytania? Pisz śmiało: projektbetogether@gmail.com

Organizator: Fundacja TIFF Collective
Partnerami projektu są: Pawilon Czterech Kopuł Muzeum Sztuki Współczesnej Oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu, Stowarzyszenie „Ostoja” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami
Patronami projektu są: Fundacja Kultury Bez Barier, Radio RAM, Radio Wrocław Kultura
Projekt dofinansowano ze środków Gminy Wrocław.

Info: wroclaw.pl, fot. facebook.com/betogetherprojekt/

Data publikacji: 15.08.2023 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również