Konkurs „Smak szczęścia”

Konkurs „Smak szczęścia"

Fundacja Arka Bydgoszcz ogłasza kolejny konkurs z cyklu „Niepełnosprawni odkrywają świat" pod hasłem „Smak szczęścia". Do udziału zaprasza osoby z niepełnosprawnością, które za pomocą pióra, obiektywu aparatu fotograficznego lub pędzla potrafią odpowiedzieć na pytanie „ Czy szczęście smakuje?

Każdy z nas nosi inną receptę na szczęście, inaczej je określa, posiada inne metody szukania i odnajdywania go. Każdy z nas inaczej interpretuje jego smak i znaczenie.

Czas podjąć kolejne, być może niełatwe, ale wartościowe zadanie. Dlaczego? Przede wszystkim szczęście osób z niepełnosprawnością jest głębsze, bo okupione wysiłkiem i wrażliwością. A każde bogactwo wewnętrzne trzeba rozdać.

Ile więc ludzi tyle możliwości, ilu artystów, tyle szans na obdarowanie!
Opowiedzcie proszę o smaku Waszego szczęścia

Wyróżnione i zauważone przez Kapitułę prace – zarówno literackie jak fotograficzne i malarskie – zostaną wydane w kolejnej publikacji z cyklu „Niepełnoprawni odkrywają świat”. Będzie to album zawierający wyróżnione prace, którym zainspirujemy nie tylko siebie nawzajem, ale też otaczający nas świat, a czy może być piękniejsze inspirowanie nad to, które pociąga do bycia szczęśliwym?

Jednocześnie podnosimy stopień twórczego zaangażowania zaznaczając, że literacki zestaw konkursowy powinien zawierać dwie formy: opowiadanie oraz scenariusz na podstawie opowiadania

Prace należy nadsyłać do dnia 31 marca 2016 r. na adres:
Fundacja Arka Bydgoszcz
ul. Warszawska 25
85-058 Bydgoszcz
z dopiskiem: KONKURS
Więcej informacji oraz regulamin konkursu na www.fundacja-arka.org


 

pr

Data publikacji: 01.02.2016 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również